Garanti BBVA'da faizsiz ve taksitli 20.000 TL nakit avans kampanyası başladı 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA'da faizsiz ve taksitli 20.000 TL nakit avans kampanyası başladı 2023

Garanti BBVA tarafından müşterilerine 10 bin TL faizsiz nakit avans vereceği, buna ek olarak 10 bin TL faizsiz kredi vereceği bildirildi. İşte kampanya detayları.

Kredi 21 Ağu 2023 20:26 0
Garanti BBVA'da faizsiz ve taksitli 20.000 TL nakit avans kampanyası başladı 2023

Garanti BBVA'dan faizsiz ve taksitli 20.000 TL nakit avans kampanyası.

Bankalar faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyalarını güncellemeye devam ediyor. Gelen son dakika açıklamasında Garanti BBVA'nın faizsiz ve takstili 20.000 TL nakit avans kampanyası başlattığı bildirildi. Peki başvuru nasıl yapılacak? Kimler nakit avans kampanyasından yararlanabilecek? İşte detaylar.

Garanti BBVA'dan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 10.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanın."

FAİZSİZ KREDİ DETAYLARI

Faizsiz kredi kampanyasından 15 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

%0 faizli kredi kampanyası sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Söz konusu kredi talepleri bankamız tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır.

Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.

%0 faizli hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır.

Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 12 aydır.

%0 faizli kredi kampanyasından gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir.

İlgili süreci tamamlayan Garanti BBVA müşterilerimiz, sıfır faizli kredi kampanyasından müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullanımlarında faydalanabilir.

Kampanya tarihleri arasında dijitalden müşteri olma başvurusunu tamamlamış ve kurye sürecine aktarılmış kişilerin müşteri olma süreçleri, hoş geldin kredisi

kampanya tarihinden sonra yine kurye süreci ile tamamlanmış olsa da hoşgeldin kredisi kampanyasından faydalanmaları mümkün olacaktır.

Sıfır faizli kredi kampanyasından ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir. Daha önce Garanti BBVA’lı olup parolasını ilk defa/tekrar belirleyecek veya belirlemiş olduğu parolayla giriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarına, kredi vadesine ve faiz oranına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 10.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Faizsiz kredi ödeme planı tablosu:

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç