Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar oldu?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar oldu?

Garanti BBVA tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında emekli promosyonuna zam geldiği bildirildi. İşte gelen zam oranı.

Bankalar 9 Ağu 2023 19:10 0
Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar oldu?

Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar oldu?

Garanti BBVA resmi sayfasından yayınlanan açıklamada emekli promosyonunun 8 bin 500 liraya çıktığına yer verildi. Emekli promosyonuna gelen zam ile birlikte özel bankaların promosyonları yükseldi.

"Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alanlara 8.500 TL’ye varan hoş geldin paketi! Emekli promosyon fırsatını kaçırmayın. Emekli Promosyon Kampanyası geçerlilik tarihi 1 - 31 Ağustos 2023’tür. Bankamız Kampanya Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında emeklilere promosyonda şu ifadelere yer verildi:

Garanti BBVA’da emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 4.500 TL, 3.500 – 7.500 TL arasında olan emeklilerimize 5.250 TL, 7.500 – 10.000 TL arasında olan emeklilerimize 6.750 TL ve 10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 7.500 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır.  Emekli promosyon avantajından 1 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir. 
Promosyon ödemesinin müşteri hesabına aktarılması ile taahhüt süresi başlar.
Emeklilere promosyon ödemeleri SGK tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir.
Birden fazla emekli maaşı ödemesi alan müşterilerimiz emekli promosyon talebinde bulunduğunda emekli maaşlarının toplamı dikkate alınır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.
Emekli promosyon ödemeniz Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi’ni imzalamanızın ardından Garanti BBVA’ya ilk maaşınızın yatmasına istinaden ilk 3 iş günü içinde yapılır. Promosyon ödemesine konu olan maaş için taahhüt süresi içinde banka değişikliği yapılamaz.
Taahhüt süresi boyunca vefat dışında SGK tarafından emekli banka promosyonuna konu gelir veya aylık ödemenin kesilmesi, gelir veya aylığın farklı bir kuruma taşınması, herhangi bir nedenle taahhüt süresi dolmadan taahhüdü sonlandırdığınızda promosyon ilişkisi de sonlandırılır. Bu durumda kalan taahhüt süresi göz önünde bulundurularak ödenen emekli promosyon tutarı bankamızın yazılı bildirimine gerek kalmaksızın kıstelyevm* yöntemi ile iade edilir. *Yapılan promosyon ödemesinin kalan süreyle orantılı kısım.

Emeklilerin promosyonu 8 bin 500 TL oldu.

Sizce bu promosyon miktarı yeterli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek emekliler bu sayfada Tanışmak ve bilgi alış verişi için > TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç