Garanti BBVA Bankası'ndan Faizsiz 10.000 TL Kredi İmkanı!

Garanti BBVA Bankası'ndan Faizsiz 10.000 TL Kredi İmkanı!

Son zamanlarda herkesin sürekli araştırdığı faizsiz kredilere Garanti BBVA'dan çözüm geldi! Garanti BBVA bankası, faizsiz 10.000 TL kredi vereceğini açıkladı! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Kredi 21 Kasım 2023 0
Garanti BBVA Bankası'ndan Faizsiz 10.000 TL Kredi İmkanı!

Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle vatandaşın nakit para ihtiyacı her geçen gün artarken bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları da yakın takip altına alınmıştı.

İhtiyaç kredisi veren bankalar tarafından Kasım ayı kampanyaları açıklanırken Garanti BBVA Bankası borç para tadında kredi kampanyası başlattı. Krediden yararlanmak isteyen kişiler için hem başvuru adresi hem de şartları belli oldu. İşte kampanyanın detayları ve başvuru şartları...

CapitalBank - Kredi Ürünleri

GARANTİ BBVA BANKASI FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada "25.000 TL'ye Varan Faizsiz Kredi ve Taksitli Nakit Avans Kampanyası! Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 15.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanın" ifadelerine yer verildi.

garnati.jpg

Faizsiz 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı;

Faizsiz kredi kampanyasından 16 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir. Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Güncel kredi faiz oranları 2021: Banka banka taşıt, ihtiyaç ve konut  kredisi faiz oranları son dakika rakamları - Para Haberleri

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz. Söz konusu kredi talepleri bankamız tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır.

Söz konusu kampanyada kredi üst limiti 10 bin TL ve kredi vadesi ise 6 ay ile sınırlandırılacak. Kredi başvuruları ise sadece internetten kabul edilecek.

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;