Garanti BBVA Bankası'ndan Emeklilere Promosyon Kampanyası! Kasım 2023

Garanti BBVA Bankası'ndan Emeklilere Promosyon Kampanyası! Kasım 2023

Bankalar bir bir emekli promosyonu kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Bir kampanya da Garanti BBVA bankasından geldi! İşte detaylar...

Emekli Haberleri 12 Kasım 2023 0
Garanti BBVA Bankası'ndan Emeklilere Promosyon Kampanyası! Kasım 2023

Türkiye’de emekliler için ek gelirlerin hayati öneme sahip olduğu bir dönemden geçiliyor. Emekliler bankalardan maaş promosyonu adı altında önemli gelirler elde edebiliyor. Ancak bu gelirleri daha yüksek tutarlarda alabilmek için bankaların emekli maaş promosyonu kampanyalarının en ince ayrıntısına kadar incelenmeleri gerekiyor.

Emekliler maaş promosyonu almak için ağır şartlarla karşılaşmıyorlar. Emekliler SGK’dan almış oldukları maaşları promosyon alacakları bankaya taşımalılar. Bu işlemin tamamlanması ile beraber emekliler promosyon sözleşmesi yapmalıdırlar. Bu sözleşmenin karşılığında ise emeklilere maaş promosyonu ödemesi yapılmalıdır. Bazı durumlarda ise bankadan bankaya değişen koşullar görülebilir. O koşullar ek promosyonlar ile alakalı olmaktadır.

2017 yılına en kötü başlangıcı Türk Lirası yaptı - BBC News Türkçe

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI!

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamaya göre emekli maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları belli oldu. Müşteriler maaşlarının miktarlarına göre 4 ayrı baremli sistemde ödeme alabilecekler. Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL, 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.500 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

EK PROMOSYON BELLİ OLDU!

Garanti BBVA’nın emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanan emekli müşterilere ek promosyon imkanı da veriliyor. Bunun için yapılması gereken ise promosyon kampanyasına katılmak ve Garanti BBVA kredi kartlarıyla 500 TL veya üzerinde harcama yapmak oluyor. Bu koşul yerine gelirse müşterilere 1.000 TL hediye veriliyor.

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat! 1 gün içinde işlem yapmanız gerekiyor

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ!

Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanan emeklilere özel faizli ihtiyaç kredisi de veriliyor. Bu kapsamda 10.000 TL ihtiyaç kredisi hemen çekilebiliyor. 36 aya kadar vadeli olabilen bu ihtiyaç kredisi emeklilerin bütçelerini destekliyor.

Garanti BBVA’nın emekli promosyon kampanyası kapsamında emekli müşterilere promosyon, ek promosyon ve ihtiyaç kredisi olarak toplamda 18.500 TL tutarında ödeme yapılıyor.

Tüm emekli gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;