Garanti BBVA Bankası'ndan Emeklilere Faizsiz 25.000 TL Kredi İmkanı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA Bankası'ndan Emeklilere Faizsiz 25.000 TL Kredi İmkanı!

Garanti BBVA'nın yeni kampanyasına göre; emeklilere 25.000 TL faizsiz kredi imkanı verilecek! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Kredi 7 Ara 2023 0
Garanti BBVA Bankası'ndan Emeklilere Faizsiz 25.000 TL Kredi İmkanı!

Yükselen enflasyonun yükünü en çok hisseden kesim arasında yer alan emeklilere yeni müjde son dakika duyuruldu.

Yapılan açıklamada emeklilere yönelik yeni fırsat ortaya çıkarken özellikle de faizsiz kredi ve ikramiye tutarı kadar yatırılacak olan ek ödeme ile emekliler yılbaşına maddi olarak daha rahatlamış bir şekilde girecekler. İşte o kampanya ve merak edilen detaylar...

GARANTİ BBVA BANKASI EMEKLİLERE FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ VERDİ!

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti BBVA Bankası tarafından yapılan açıklama ile milyonlarca emekliye büyük bir fırsat sunuldu. İlk kez müşterisi olan emeklilere yönelik olarak Garanti BBVA faizsiz kredi ve taksitli naksit avans müjdesi verdi. Banka 10 bin TL sıfır faizli kredi ve 15 bin TL faizsiz taksitli nakit avans verecek.

gadranti.jpg

Kredi başvuru koşulları şu şekilde sıralandı:

Faizsiz kredi kampanyasından 16 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir. Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

emekli-promosoyn.jpg

EMEKLİLERE 1 MAAŞ İKRAMİYE MÜJDESİ! GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYON ARALIK 2023 NE KADAR, KAÇ TL?

Kredi çektikten sonra emekli maaşını bu bankaya taşıyan emeklilere Garanti BBVA 8 bin 500 liraa kadar emekli maaşı promosyon ödülü verecek. En düşük emekli aylığı 7 bin 500 TL olarak ödenirken böylelikle emeklilere 1 maaş kadar ikramiye ödülü verilmiş olacak. Tüm başvurular Garanti BBVA uygulaması üzerinden bankaya dahi gitmeden yapılabilecek...

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç