Garanti BBVA Bankası'ndan 30.000 TL Faizsiz Kredi Fırsatı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA Bankası'ndan 30.000 TL Faizsiz Kredi Fırsatı!

Garanti BBVA Bankası, Şubat ayında da kampanyalarına devam ediyor! Açıklanan kampanyada; 30.000 TL faizsiz kredi verilecek! İşte haberin ve kredinin detayları...

Kredi 6 Şubat 2024 0
Garanti BBVA Bankası'ndan 30.000 TL Faizsiz Kredi Fırsatı!

Merkez Bankası tarafından alınan parasal sıkılaşma kararları sonrasında bankaların kredi faiz oranları da rekora koşmuştu. Bankadan kredi çekmek yükselen faiz oranları nedeniyle zorlaşırken konu hakkında beklenen müjdeli haber Garanti BBVA Bankası tarafından duyuruldu.

Garanti Bankası karını yüzde 59 artırdı - Son Dakika Haberler

Garanti BBVA Bankası Şubat ayı kampanyaları açıklanırken bu kapsamda müşterilerine faizsiz kredi ve sıfır faizli taksitli nakit avans vereceğini duyurdu. Bankanın düzenlemiş olduğu Şubat ayına özel kampanyası kapsamında aranılan koşulları yerine getiren kişilere 10 bin TL faizsiz kredi ve 20 bin lira faizsiz taksitli nakit avans olmak üzere toplamda 30 bin lira sıfır faizli nakit para desteği sağlanacağı ifade edildi.

GARANTİ BBVA 10.000 TL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Faizsiz kredi kampanyasından 15 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir.

30-bin-kredi.jpg

Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında bankamıza iletilen kredi talepleri bankamız kredi ve tahsis politikaları çerçevesinde, müşterinin aylık gelir bilgileri, kredi skoru vb. kriterler göz önünde bulundurularak müşteri özelinde değerlendirilecektir.

Buna ek olarak Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapan kişiler için de yine internetten başvuru yapma şartıyla 20 bin liralık faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans verileceği ifade edildi. Başvurusu onaylanan kişiler bu şekilde toplamda 30 bin liraya kadar nakit para desteğine kavuşabilecekler.

Tüm kredi kampanyalarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç