Garanti BBVA Bankası'ndan 250 TL Geri İade Kampanyası! Kasım 2023

Garanti BBVA Bankası'ndan 250 TL Geri İade Kampanyası! Kasım 2023

Garanti BBVA bankası kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Son olarak 250 TL geri iade kampanyası başladı! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 14 Kasım 2023 0
Garanti BBVA Bankası'ndan 250 TL Geri İade Kampanyası! Kasım 2023

Garanti BBVA'nın güncel kampanyalarına dair kasım ayının ortalarında da araştırmalar hız kesmeden devam ediyor.
Garanti BBVA müşterileri ve yeni müşteri olacak olan kişiler kasım ayının ortalarında güncel kampanyalara dair araştırmalar yaparken, Garanti BBVA da kasım ayının ilk günlerinden itibaren fırsatların detaylarına ilişkin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metinleri ile açıklamalarda bulunuyor. Bu kapsamda, 6 Kasım tarihinde başlayan ve 6 Aralık tarihine kadar devam edecek olan 250 TL'ye varan iade kampanyası ile ilgili Garanti BBVA ayrıntılı olarak bilgi verdi.

Garanti BBVA Kasım 2023 Kampanyası
6 Kasım ile 6 Aralık tarihleri arasında Garanti BBVA mobil uygulamasını indirip müşteri olmak istiyorum adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA müşterisi olan ve ABONELIK promosyon kodunu uygulamaya giren bireysel müşteriler 250 TL'ye varan iade fırsatından faydalanabilecekler. ABONELIK promosyon kodunu Garanti BBVA mobil uygulamasında yer alan profil ve ayarlar adamında bulunan promosyon kodu paylaş/gir alanından ilgili kampanya seçilerek girilmesi gerekiyor Netflix, Amazon Prime, S Sport+, Spotify, Blu TV, GAİN ve EXXEN aboneliklerinde Garanti BBVA kartıyla ilk kez ödeme yapıldığında 250 TL olacak şekilde iade sunulacak. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum indirim tutarı 250 TL olarak belirlendi.

Tüm banka kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan Finans7.com mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;