Garanti BBVA Bankası'ndan 150.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA Bankası'ndan 150.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Kredi çekmek isteyen vatandaşlara müjde Garanti BBVA Bankası'ndan geldi! İşte 150.000 TL'lik kredinin maliyet tablosu ve detaylar...

Kredi 4 Şubat 2024 0
Garanti BBVA Bankası'ndan 150.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Nakit sorunu yaşayanların akıllarına ilk gelen çözüm yolu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bu şekilde kendilerine finansman kaynağı oluşturabilenler yaşadıkları ekonomik sorunlara da geçici bir çözüm bulabiliyorlar. Son dönemlerde ihtiyaç kredisi faizlerindeki yükselişlerden dolayı bu krediyi çekmek için kapsamlı araştırmalar yapılıp yeni fırsatlar sorgulanıyor. Garanti BBVA tarafından başlatılan son ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere finansman destekleri sağlanıyor.

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde müşterilere çok özel imkanlar sağlanıyor. Bu ihtiyaç kredisi kullananlar gereksinim durdukları parayı Garanti BBVA’dan kolayca alabiliyorlar. Kullanılacak olan ihtiyaç kredisinin özellikleri ve koşulları da belli oldu.

Müşteriler Garanti BBVA’ya başvuru yaparak ihtiyaç kredisi talebinde bulunmaları durumunda banka bu müşterilerin istedikleri kredinin limitine göre azami vade süresi belirliyor. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 ay vadeli olarak verilirken müşterinin talep ettiği kredi tutarı 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaysa o zaman vade süresi en fazla 24 ay olabiliyor. Müşteriler 100.000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi çekmek isterlerse o zaman vade süresi 12 aya kadar çekiliyor. Bu vade sürelerini uzatmanın herhangi bir imkanı bulunmuyor.

Türkiye de geçiş için çalışmalar yürütüyor... Para düzeninde yeni dönem -  Türkiye Ekonomi Haberleri

Garanti BBVA müşterileri ihtiyaç kredisi kullandıklarında olası bir kötü senaryoda yine bankalarını yanlarında bulabiliyorlar. Çeşitli nedenlerle kredi borçlarını ödemekte zorlanan müşterilere kredi yapılandırma imkanı da veriliyor. Bu imkanın koşulları ise sık sık değiştiği için banka ile müşteri arasında görüşme yapılarak belirleniyor. Bu şekilde yapılandırılan krediler sorun olmaktan çıkarılıyor.

Garanti BBVA müşterileri bankanın tüm iletişim kanallarından ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Oldukça kolay bir şekilde yapılan başvurular bankanın kredi merkezi tarafından hızla değerlendirilerek onaylanıyor. Onaylanan krediler çok kısa bir süre içerisinde müşterinin hesabına aktarılıyor.

150.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU!

garanti-ihtiyac.jpg

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda aylık yüzde 3,93 oranında faiz ile karşılaşılıyor. 12 ay vadeli 150.000 TL ihtiyaç kredisi için yapılan maliyet hesaplamasına göre aylık kredi taksiti 17.028 TL oluyor. Bu kullanılan kredinin toplam maliyeti ise 204 Bin TL olarak hesaplanıyor.

Tüm kredi kampanyalarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç