Garanti Bankası'ndan Yeni Müşterilerine Özel Hediye 1000TL Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti Bankası'ndan Yeni Müşterilerine Özel Hediye 1000TL Kampanyası!

Garanti Bankası, yeni müşterilere özel 1000TL hediye para kampanyası devam ediyor! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Bankalar 29 Ağu 2023 08:46 0
Garanti Bankası'ndan Yeni Müşterilerine Özel Hediye 1000TL Kampanyası!

Birçok banka Ağustos ayına özel sunduğu yeni kampanya ile birlikte yeni müşterilere hediye para ve indirim gibi fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen kişiler bankaların hangi şartlarla bu kampanyaları sunduğunu araştırmaya başladı. Bununla birlikte birçok ürün fiyatında artış yaşanırken bu artışlardan etkilenmemek isteyen kişiler kampanyaları tek tek incelemeye başladı.

Bankalar birçok farklı sektöre uygun olarak çıkarttığı bu kampanyalar vatandaşların harcamalarını daha kolay yapabilmesinin yanı sıra indirimlerden de yararlanabilmesini sağlıyor. Garanti Bankası'da yaz döneminde birçok yeni müşterisine özel kampanyalarını başlatarak binlerce yeni müşteri kazandı.

Son Günler Kaldı

Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olarak, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 1000 TL harcamanıza 1000 TL hediye para kazanın. Banka tarafından sunulan bu fırsat için son 3 gün kalırken henüz kimse kampanya için geç kalmış değil.

Garanti BBVA tarafından sunulan bu fırsattan yararlanabilmek için yeni müşteri kayıt işlemlerinizi tamamıyla mobil uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmekte. Mobilden görüntülü görüşme ile bankanın müşterisi olurken aynı zamanda kredi kartı başvurusunda da bulunmanız gerekmekte. Bu başvuru sonrasında kartınız sanal olarak açılır ve anında kullanım yapmaya başlayabilirsiniz. İlk bin TL'lik harcamanıza 1000 TL bonus kullanım yaptığınız karta tanımlanır. Bu bonusları bankanın anlaşmalı olduğu tüm işyerlerinde anında harcayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

1-31 Ağustos tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Eylül’e kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.
Kampanyaya sanal kartlar dahildir.
Kazanılan bonuslar 27 Eylül – 27 Ekim 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
Kullanılmayan bonuslar 28 Ekim 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri, bonus kullanımları dahil değildir.
Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç