Garanti Bankası'ndan Yemeksepeti'nde Geçerli 500TL İndirim Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti Bankası'ndan Yemeksepeti'nde Geçerli 500TL İndirim Kampanyası!

Garanti Bankası, Yemeksepeti'nde geçerli 500TL indirim kampanyasını duyurdu! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Bankalar 23 Ağu 2023 11:32 0
Garanti Bankası'ndan Yemeksepeti'nde Geçerli 500TL İndirim Kampanyası!

Bu sene Türkiye'de yaşanan yüksek enflasyon nedeniyle vatandaşlar çözümü kredi kartlarında aramaya başladı. Birçok kişinin kredi kartı kullanmaya başlamasıyla birlikte bankalar arasında yaşanan kampanya rekabeti de artmaya başladı. Yeni kampanyalarını duyuran vatandaşlar yeni müşterilere özel birçok farklı ayrıcalık sunuyor.

Garanti Bankası'da bu noktada birçok müşterisine yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Banka tarafından sunulan bu fırsat ve kampanyalar birçok kişinin bu bankayı tercih etmesine neden olmakta. Son dakika yapılan duyuruyla birlikte yeni müşteriler için Yemeksepeti kampanyası başladı.

500 TL İndirim ve Bonus Kazanılacak

Öğrencilerin ve çalışanların sıklıkla kullandığı Yemeksepeti uygulaması kişilerin hızlı şekilde yemek siparişi verebilmesine olanak sağlıyor. Yemeksepeti ve Garanti Bankası işbirliğinde yapılan yeni kampanya ile birlikte kişiler yemek siparişi vererek 500 TL'ye kadar indirim ve bonus kazanabilecek.

Bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için Garanti Bankası'nda hesabınızın bulunmaması gerekmekte. Sınırlı bir süre için geçerli olan bu teklif mobil uygulama üzerinden kodu girerek müşteri olanlar için geçerli olmaktadır. Kampanya kapsamında Yemeksepeti'nde 200 TL indirim ve 300 TL harcamaya 300 TL değerinde bonus verilecek.

Nasıl Katılım Sağlanabiliyor?

Kampanyadan 21 Ağustos - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımı ile ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan ve YEMEK200 promosyon kodunu uygulamaya giren müşteriler katılım sağlayabilmektedir.

Kampanyanın Detayları

YEMEK200 promosyon kodunun Garanti BBVA Mobil’deki Profil ve Ayarlar adımında yer alan Promosyon Kodu Paylaş/Gir alanından ilgili kampanya seçilerek girilmesi gerekmektedir.
Koşulları sağlayarak, promosyon kodunu girmiş müşterilerimize Yemeksepeti Restoran’da 200 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 200 TL indirim kodu tanımlanacaktır.
Müşterilerimiz indirim koduna, Garanti BBVA Mobil uygulaması veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda yer alan “Kampanyalar” alanından ulaşabileceklerdir. Kupon kodları 3 gün içerisinde ilgili alandan paylaşılacaktır. Kampanyalar alanına mobil uygulama içerisindeki “çan” ikonu, ardından sağ üstteki “hediye paketi” ikonundan ulaşılmaktadır.
Kişiye özel üretilen indirim kodları, en geç 15 Ekim 2023 saat 23:59’a kadar kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
Garanti BBVA’lı olan ve YEMEK200 kodunu giren müşteriler, 200 TL indirime ek olarak, Bonus kredi kartı başvurusu yapmaları ve onaylanması durumunda Bonus kredi kartları ile Yemeksepeti’nde tek seferde yapacakları 300 TL’lik ilk harcama sonrası 300 TL bonus kazanacaktır.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç