Garanti Bankası'ndan 20.000TL Faizsiz Kredi İmkanı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti Bankası'ndan 20.000TL Faizsiz Kredi İmkanı!

Garanti Bankası, 20.000TL faizsiz kredi imkanını duyurdu! İşte başvuru şartları ve kredinin detayları...

Kredi 29 Ağu 2023 14:13 0
Garanti Bankası'ndan 20.000TL Faizsiz Kredi İmkanı!

Garanti BBVA resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 10.000 TL'ye varan faizsiz nakit avans ve 10 bin TL kredi duyurusu geldi. 15 Ağustos tarihinde başlayan kampanyanın 13 Eylül tarihinde sona ereceği bildirildi.

Garanti Bankası faizsiz kredi kampanyasının 13 Eylül tarihine kadar geçerli olacağını açıkladı. Garanti BBVA Mobil'i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılım sağlayanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

GARANTİ BANKASI 20.000 TL FAİZSİZ KREDİ VERECEK

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

%0 faizli kredi kampanyası sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Söz konusu kredi talepleri bankamız tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır.

Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.

%0 faizli hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 12 aydır.

%0 faizli kredi kampanyasından gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir.

İlgili süreci tamamlayan Garanti BBVA müşterilerimiz, sıfır faizli kredi kampanyasından müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullanımlarında faydalanabilir.

Kampanya tarihleri arasında dijitalden müşteri olma başvurusunu tamamlamış ve kurye sürecine aktarılmış kişilerin müşteri olma süreçleri, hoş geldin kredisi kampanya tarihinden sonra yine kurye süreci ile tamamlanmış olsa da hoşgeldin kredisi kampanyasından faydalanmaları mümkün olacaktır.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç