Garanti Bankası'ndan 0.99 Faizle 10.000TL Kredi İmkanı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti Bankası'ndan 0.99 Faizle 10.000TL Kredi İmkanı!

Garanti BBVA Bankası 0.99 faiz oranıyla 10.000TL kredi fırsatını duyurdu! İşte kredinin başvuru şartları ve detaylar...

Kredi 30 Eylül 2023 18:45 0
Garanti Bankası'ndan 0.99 Faizle 10.000TL Kredi İmkanı!

Garanti BBVA, yeni müşterilerine özel bir kredi kampanyası başlattı. 0,99% faizli kredi kampanyasından yararlanmak için Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olmanız yeterli. Kampanya 15 Eylül - 17 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak.

10 BİN LİRA KREDİ VERİLİYOR

Kampanya kapsamında, Garanti BBVA Mobil’den müşteri olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve kampanyalı krediye başvuru yapıp kullanabilirsiniz. Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerli olup, şubelerde geçerli değildir. 

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerli olduğu belirtilerek şubelerde geçerli olmadığı ifade edildi. Ayrıca bankanın duyurusunda herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamayacağı ifade edildi.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurulabileceği belirtilerek kredi talepleri banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacağı aktarıldı.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç