Garanti Bankası Hediye 1500TL Kampanyasını Duyurdu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti Bankası Hediye 1500TL Kampanyasını Duyurdu!

Garanti Bankası kampanyalarına devam ediyor! Hediye 1500TL kampanyasını duyurdu! İşte başvuru detayları...

Bankalar 9 Ağu 2023 14:10 0
Garanti Bankası Hediye 1500TL Kampanyasını Duyurdu!

Bankalar Ağustos ayına özel kampanyalarını duyurmaya başladı. Türkiye'de kredi kartı kullanımının geçtiğimiz yıla göre iki katına kadar artması bankaların yapmış olduğu kampanyalarda da artış görülmesini sağladı.

Garanti Bankası tarafından sunulan yeni kampanyayla birlikte o şartı yerine getiren müşterilere 1500 TL'ye varan hediye para verileceği bildirildi. Sunulan yeni kampanya ile birlikte kişiler artık araç kiralama işlemlerini avantajlı şekilde tamamlayabiliyor.

Garanti Bankası'ndan Duyuruldu

Garanti BBVA, müşterilerine özel olarak düzenlediği kampanya ile Garanti BBVA Mobil uygulamasına kaydolan ve Enterprise'da alışveriş kredisi kullananlara 1.000 TL ile 1.500 TL arasında bonus fırsatı sunuyor.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip "Müşteri Olmak İstiyorum" adımını takip eden ve alışveriş kredisi kullanan müşterilere 1.000 TL, aynı zamanda Bonus veya Money Bonus kredi kartı başvurusu yapan ve başvuruları onaylanan müşterilere ise 1.500 TL bonus verileceği duyuruldu.

Kampanya, 01.08.2023 ile 31.08.2023 tarihleri arasında Enterprise.com.tr üzerinden Garanti BBVA Alışveriş Kredisi ile yapılan işlemler için geçerli olacak.


Detaylar Açıklandı

Kazanılan bonuslar kampanya bitiminden sonra 18.09.2023 tarihinde aktif kredili sanal debit karta yada Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilere yüklenecektir. Yüklendiği tarihten itibaren Garanti BBVA İnternet bankacılığı ve BonusFlaş üzerinden yüklenen bonus görüntülenebilir.
Kampanya dahilinde kazanım sağlayabilmek için Bonus kredi kartın 31 Ağustos 2023 tarihi öncesinde oluşmuş olması ve ilk alışverişin yine 14 Eylül 2023 tarihinden önce yapılmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
Enterprise kampanyasına Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
Bonus yüklenecek sanal debit kart,alışveriş kredisi kullanımı yapıldığında müşteriye banka tarafından otomatik oluşturulacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
Enterprise kampanyası dahilinde kazanılan bonus’lar, 19 Eylül - 19 Ekim 2023 tarihleri arasında, bonus yüklemesi yapılan kart ile harcamalarda kullanılabilecektir.
Kazanılan bonus’lar kullanılmadığı takdirde 20 Ekim 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Kredi kullandırım koşulları ve kredi değerlendirmesi yalnızca Garanti BBVA’ya aittir. Enterprise’ın kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi/sorumluluğu yoktur.
Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırma hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir.
Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler Garanti BBVA üzerinden yapılır.
Araç kiralamalarında Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerlidir. Kampanya Enterprise filo imkanları ile sınırlıdır, araç marka ve model garantisi verilmez.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kredi tutarı kredinin kullandırıldığı banka hesabına otomatik olarak iade edilecektir. Kredinin kapatılması için banka ile iletişime geçerek kredi kapama talimatı vermeniz gerekmektedir.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç