Galatasaray Üniversitesi mülakatsız 23 personel alımı başvurusu başladı 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Galatasaray Üniversitesi mülakatsız 23 personel alımı başvurusu başladı 2023

Galatasaray Üniversitesi tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında sözleşmeli 23 personel alımı yapılacağına yer verildi. İlan yazımızda.

Galatasaray Üniversitesi mülakatsız 23 personel alımı başvurusu başladı 2023

Galatasaray Üniversitesi 23 personel alacak.

Galatasaray Üniversitesi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada farklı kadrolarda istihdam etmek üzere sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi.

Temizlik personeli, bahçıvan, inşaat ustası, kalfası, boyacı, elektrikçi, büro personeli kadrolarına yapılacak kamu personeli alımında başvurular bugün itibarıyla alınmaya başladı. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nedir?

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana müracaat edecek adaylarda aranan şartlar ve başvuruya ilişkin bilgiler, kadro dağılımı "Başvuracak adaylarda aranılan nitelikler ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesindeki genel şartlar ve ilan edilen münhal pozisyon için belirtilen özel şartlar aranır" ifadeleri ile şu şekilde açıklandı:

-Türk Vatandaşı olmak,

-Son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak,

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

-Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, 

-Erkek adaylar için askerlik durumu itibarıyla; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU ŞEKLİ

İlana başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte şahsen 15 gün içinde yapılacak:

a) Başvuru Formu (www.gsu.edu.tr internet sayfasından temin edilebilir.), b) Diploma/mezuniyet belgesi ve sertifikaların onaylı fotokopisi, c) Nüfus cüzdanı / T.C kimlik kartı fotokopisi,  ç) Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyan, d) KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi, e) Yukarıda yazılı olan özel şartlar ile aranan nitelikleri gösterir belgeler ve sertifikalar, (İlanın yayınlandığı tarih itibarıyla istenilen belgeler ve sertifikalara sahip olmak gerekmektedir.) f) 1 adet fotoğraf. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Kadın erkek diğer adaylarla tanışmak ve bilgi alış verişi için >> TIKLA TAKİP ET

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 8 Ay Önce
şahısların isimlerinide yazın bu nasıl ilan lütfen artık şu sisteme dur diyin