Galatasaray Okan Buruk'la Sözleşme Uzattı! Yeni Maaşı Belli Oldu!

Galatasaray Okan Buruk'la Sözleşme Uzattı! Yeni Maaşı Belli Oldu!

Geçen yıl Galatasaray'ı şampiyon yaparak başarılı bir performans gösteren Okan Buruk, sözleşmesini uzattı! İşte detaylar...

Spor 15 Eylül 2023 15:36 0
Galatasaray Okan Buruk'la Sözleşme Uzattı! Yeni Maaşı Belli Oldu!

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşayan teknik direktör Okan Buruk'un maaşında iyileştirmeye gidildi. Buruk'a kulüp tarafından ödenecek yeni maaşın 35 milyon TL olduğu öğrenildi.

Galatasaray'la geride bıraktığımız sezon şampiyonluk yaşayarak teknik adam olarak ikinci kez Süper Lig şampiyonluğuna uzanan Okan Buruk'un maaşına zam yapıldı.

SÖZLEŞMESİ UZATILDI
Son olarak yıllık 20 milyon TL kazanan 50 yaşındaki teknik adamın kontratında 1 yıllık sözleşme uzatma opsiyonu bulunuyordu. Geçen sezon mutlu sona ulaşan sarı-kırmızılıların hocası Buruk'un kontratı 2024 yılına kadar uzatıldı. Söz konusu kontratın uzatıldığı Türkiye Futbol Federasyonu'na da bildirilmişti

35 MİLYON TL
Okan Buruk'a kulüp tarafından ödenecek yeni maaşın 35 milyon TL olduğu öğrenildi.

'PARA İKİNCİ PLANDA' DEMİŞTİ
Yeni sözleşme hakkında konuşan Okan Buruk, "En büyük hayalim Galatasaray'ın teknik direktörü olmaktı. Bunu da devam ettirmek istiyorum. Bizim için maddiyat her zaman ikinci planda gelir. Galatasaray'ın başarısı ise birinci planda olur" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (0)

Seç