Ford'dan 695.000 TL'ye Sıfır Araç Fırsatı!

Ford'dan 695.000 TL'ye Sıfır Araç Fırsatı!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler için Ford firmasından en ucuz teklif geldi. Ford kalitesini sıfır arabada yaşamak isteyenlere 695.700 TL’lik teklif yapıldı. İşte haberin detayları...

Fiyat Listesi 15 Kasım 2023 0
Ford'dan 695.000 TL'ye Sıfır Araç Fırsatı!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil fiyatlarında artış hızı kesilse de yüksek seyir devam ediyor. Araba satın alma planı yapanlar özellikle bazı markalarda yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. Ford firması da ortalamanın üzerinde fiyatlarla araç satışı yapan firmalar arasında yer alıyor. Bunun biraz da kalite ile alakası olsa da insanlar en ucuz şekilde Ford kalitesini tecrübe etmek istiyorlar.

Ford stellt Elektroauto E-Tourneo Courier vor (Video) - ecomento.de

TERCİHİNİ DEĞİŞENE UCUZ FORMÜL!

Sıfır kilometre araba alırken akla ilk gelen binek otomobiller oluyor. Bu araçların da fiyatları biraz yüksek oluyor. Ancak firmalar hafif ticari araçları çok daha uygun fiyata satabiliyorlar. Bu araçlar günlük araç ihtiyacını karşılamada binek otomobillerden geride kalmıyor. Bunun için tercihini hafif ticari araçlardan yana kullananlar en uygun fiyata sıfır araba sahibi olmuş oluyorlar. Bu yönde son dönemlerde karar alan çok sayıda kişinin olduğu biliniyor.

Ticari araçların satış rakamları incelendiğinde son aylarda Türkiye’de en çok satılan arabanın Ford Tourneo Courier olduğu görülüyor. Çok yüksek talep gören bu araç piyasada rakiplerine açık ara fark atıyor. Ford Tourneo Courier satışlarının patlaması ile beraber firmanın siparişlere yetişmekte güçlük çektiği biliniyor. Kasım ayında stoklarını yeniden dolduran firmanın yine yoğun bir şekilde satış yapması tahmin ediliyor.

New 2023 Ford Tourneo Courier EcoBoost | FIRST LOOK, Exterior, Interior &  Boot - YouTube

KASIM FİYATI AÇIKLANDI!

Ford Tourneo Courier için firma kasım ayında bir miktar fiyat artışı yaptı. Genellikle otomobillerin fiyatları düşerken ve kampanya indirimi yapılırken çok satılması ve talebin yüksek olmasından dolayı firmanın bu araç için küçük bir fiyat artışı yaptığı belirtildi. Ford Tourneo Courier Colorline Kombi 1.0L EcoBoost 100 PS için 675.600 TL’lik fiyat uygulanıyordu. Ekim ayında uygulanan bu fiyat Kasım ayında 695.700 TL’ye çıkmasına rağmen halen daha avantajlı oluyor.

Tüm araba kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan Finans7.com mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;