Flaş Kripto Para Haberi: Ethereum'a Doping Geliyor

Flaş Kripto Para Haberi: Ethereum'a Doping Geliyor

Kripto paralarla ilgili son dakika haberleri geliyor. Ethereum'a Rus dopingi geliyor.

Kripto Paralar 24 Eylül 2022 23:11 0
Flaş Kripto Para Haberi: Ethereum'a Doping Geliyor

Ethereum'a yeni doping.

BTCHaberin YouTube kanalı BTCHaber TV, yaptığı yayınlarla kripto para, blockchain ve küresel ekonomideki gelişmelere baktığımızda Ethereum ile ilgili flaş bir son dakika haberi yer aldığı görüldü. 

Söz konusu haberde Rusyta'nın savaş nedeniyle yaşanan ambargolardan kaçışta kripto paraları kullanmada buldu. Bu nedenle kripto paralar üzerinde yeni çalışmalar başladı. Gelen son bilgilere ögre Rusya'nın 2023 yılında uluslararası ödemelerde kripto para birimlerini kullanacağı, bu defa ise Ethereum tabanlı bir kripto para geliştireceğine yer verildi. Söz konusu kripto paraları geliştirecekler , Rusların küresel borsalara erişimini daha da iyileştirebilecek ve sınır ötesindeki ödemeler için bu kripto para biriminin kullanılmasını zorunlu kılacak. Söz konusu projenin arkasında bulunan DeFi platformu Indefibank,  tokenin ulusal itibari paraya sabitlenebileceğini , ancak Rusya tarafından geliştirilecek dijital rubleden bağımsız olacağına yer verildi.

Ethereum'a baktığımızda ise fiyatın 1342 dolar seviyesinde olduğu görülüyor. 

Olası bir düşüşte aşağıda 1250 dolarlık direnç seviyesi var. Yukarı yönlü seyirde ise ilk sınır 1485 dolar seviyesi görülüyor. BTC Haber'de yer alan bilgide konu ile ilgili, "Ayrıca Merge de gerçekleşti. Birçok kişi fiyatta hareketlilik bekliyordu ama bu yaşanmadı. Ben hep söylüyorum. Herkesin bildiği bir şeyden para kazanamazsınız. Yani onu herkes biliyorsa zaten piyasada fiyatlanmış oluyor. Örneğin, Ripple (XRP) davası bitecek ama nasıl bitecek bilmiyoruz. Pozitif sonuçlanırsa mesela ondan para kazanılabilir." denildi.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;