Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in Giydiği Elbise ve Fiyatı Olay Oldu

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in Giydiği Elbise ve Fiyatı Olay Oldu

Finlandiya'nın 34 yaşındaki Başbakanı Sanna Marin'in giydiği elbisesinin fiyatı sosyal medyada gündem oldu.

Finans Magazin 16 Ağu 2022 08:24 2
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in Giydiği Elbise ve Fiyatı Olay Oldu

Son günlerin konuşulan isimlerinden Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in kıyafetinin ücreti dünyada gündem oldu.

34 yaşında Başbakan seçilerek Finlandiya'nın en genç Başbakanı olan Sanna Marin, tamamı payetli şekilde olan elbisesi ile katıldığı bir festivalde dikkatleri çekti. Sosyal medya üzerinden yayımlanan bir fotoğrafı ise dünyada gündem oldu. 

Yazar Tom Moyan isimli kıişi, kendi hesabındna paylaştığı fotoğrafta Finlandiya Başbakanı Sannaa Marin'in Flow Festival'ine katıldığını söyleyerek buradaki pozunu paylaştı. 

Twitter'da paylaşılan fotoğraf şu şekilde:

Bu resimde soldaki kişi Finlandiya Bşabakanı Sanna Marin.

34 yaşındaki Başbakan Sanna Marin'in bu fotoğrafında yanında poz veren ismin ise fotoğrafçı Janita Autio olduğu belirtldi.

GİYDİĞİ ELBİSENİN FİYATI

Sanna Marin'in giydiği elbisenin fiyatı sosyal medyada gündem oldu. Marin'in payetli elbisesini bit pazarından aldığı ve 8 Euro para verdiği belirtildi. 

ROCK FESTİVALİNE KATILMIŞTI

1970 yılında düzenlenmeye başlayan Ruisrock’ın bu yılki etkinliğine katılan Sanna Marin’in kombini ise gündem oldu. Marin’in Avrupa’nın en eski ikinci, Finlandiya’nın ise en eski rock festivaline deri ceket, kot şort ve botlarla katıldığı görüldü.

Yorumlar (2)

Seç


Ziyaretçi 45 Gün Önce
Bizimkiler olsa en pahalı elbiseyi giyer 😂
Ziyaretçi 45 Gün Önce
FİNLANDİYA!!! BUDA devletin en üst duzeyinde BASBAKAN! BAKİNNN TARZİNA ELBİSESİNE BİZİMKİLER İN KRAVATİ AYAKKABİSİ CANTASİ BUNUN EVİNİ SATİN ALİR HEMDE PARAMİZ COPKEN BİLE ALİR ONU GECTİM BU BASBAKAN BU ULKEDE C.BASKANİ KARİSİ BİLE MİLYONLUK CANTA TAKİYOR KENDİ PARASİYLA DEGİLDİR HERHALDE