FİAT Egea'da Kasım Ayı İndirimleri Başladı!

FİAT Egea'da Kasım Ayı İndirimleri Başladı!

Araba piyasasındaki durgunluk nedeniyle; markalar bir bir indirim açıklamaya devam ediyor! Fiat Egea modelinde Kasım ayı indirimleri başladı! İşte güncel fiyat listesi ve detaylar...

Fiyat Listesi 8 Kasım 2023 0
FİAT Egea'da Kasım Ayı İndirimleri Başladı!

Türkiye’de otomobil fiyatlarında meydana gelen değişimler sıkı bir takip altında tutuluyor. Otomobil firmaları oldukça kapsamlı bir satış politikası uygulamaya başladılar. Bu satış politikasında hem fiyat belirlemeleri hem de indirim kampanyaları etkili oluyor. Türkiye’nin en çok satılan otomobili olan Fiat Egea Sedan için de kasım ayı fiyatları ve kampanyası belli oldu.

FİAT EGEA SEDAN KASIM FIRSATI!

Fiat Egea Sedan için firma tarafından kapsamlı bir kampanya düzenleniyor. Aylardır yapılan uygulamaya bu ay da devam ediliyor. Müşterilere normal bir fiyat listesi açıklayan firma buna bağlı olarak ekstradan da kampanya indirimi yapıyor. Kampanya indiriminin tutarı ise donanım seçeneğine göre değişiyor.

Fiat Egea | Fiat Bayi Gürses

Fiat Egea Sedan’ın en alt donanımı olan 1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli için firma 815.900 TL fiyat açıkladı. Bu fiyat satış fiyatı olarak belirlenirken müşterilere bir de kampanya jesti yapılıyor. Böylece 815.900 TL olan fiyat kampanya indirimi ile 777.900 TL’ye düşüyor. Bu model için müşterilere sağlanan indirimin tutarı ise net 38.000 TL oluyor.

Fiat Egea Otomatik Vites Nasıldır, Özellikleri Nelerdir? - www.tanoto.com.tr

Fiat Egea Sedan satın almak isteyenler kampanya indiriminin devreye girmesi ile beraber 38.000 TL kazançlı çıkıyorlar. Bu fiyat jesti ile beraber Fiat Egea Sedan model sıfır otomobil Hyundai i10’un ardından en ucuz otomobil olmayı sürdürüyor. Her iki otomobilin de Türkiye’de üretiliyor olması bu fiyat avantajının müşterilere sunulmasını destekliyor.

Tüm indirim gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;