Ferah Zeynep Abdullah, Aylık ne kadar geliri olduğunu açıkladı

Ferah Zeynep Abdullah, Aylık ne kadar geliri olduğunu açıkladı

Ünlü Oyuncu Ferah Zeynep Abdullah Yaptığı Son Dakika Açıklamasında Aylık Kazancının Ne Kadar Olduğunu Duyurdu.

Finans Magazin 17 Kasım 2023 0
Ferah Zeynep Abdullah, Aylık ne kadar geliri olduğunu açıkladı

Ferah Zeynep Abdullahi, ayda ne kadar para kazandığını açıkladı.

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Ferah Zeynep Abdullah bir son dakika açıklamasında bulundu. Son dönemlerde Bihter filmi ile yeniden gündeme oturan Ferah Zeynep Abdullah, Batman'da Beşiri İlçesi'nde yaşamına son veren İpek Er olayında Uzman Çavuş Musa Orhan'a sosyal medya üzerinden hakaret iddiası ile davasına katıldı.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde talimatla ifadesi alınan Farah Zeynep Abdullah, burada hakime yaptığı açıklamada dava ile ilgili soruları yanıtlarken aylık kazancını da duyurdu.

Musa Orhan ve İpek Er olayının büyük bir olay olduğunu söyleyen Ferah Zeynep Abdullah, verdiği ifadesinde olayı okuduğunu ve korkunç olduğunu, kendisinin de iddianamede belirtilen paylaşımları yaptığını ve amacının Orhan'a hakaret etmek olmadığını, yapılan haberlere tepki gösterdiğini söyledi ve "Korkunçtu. Ben de iddianamede belirtilen paylaşımda bulundum. Amacım kesinlikle Musa Orhan'a hakaret etmek değildi. Yapılan haberlere tepkiydi" ifadelerini kullandı.

BERAATİNİ TALEP ETTİ

Savunmasının devamında Abdullah, beraat etmek istediğini söyledi ve "Beraatimi talep ediyorum. Duruşmalardan vareste tutulma talebim vardır" dedi.

Farah Zeynep Abdullah'ın avukatı ise ifadeye ek olarak müvekkilinin suç kastının olmadığını ifade ederek beraatini talep etti.

AYLIK KAZANCI NE KADAR?

Mahkemede savunmada Ferah Zeynep Abdullah, aylık kazancının ne kadar olduğunu da açıkladı. Ferah Zeynep Abdullah, aylık kazancının 50 bin lira olduğunu söyledi.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;