Fenerbahçe'den Süper Kupa Maçı Sonrası İlk Açıklama!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Fenerbahçe'den Süper Kupa Maçı Sonrası İlk Açıklama!

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanan süper kupa maçında Fenerbahçe takımı sahadan çekmişti! Maçın ardından Fenerbahçe tarafından ilk açıklama geldi! İşte haberin detayları...

Spor 7 Nisan 2024 0
Fenerbahçe'den Süper Kupa Maçı Sonrası İlk Açıklama!

Fenerbahçe Kulübü, tarihi olaylara sahne olan Süper Kupa sonrası "Dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da dik durmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki 2023 Süper Kupa maçı, Sarı-lacivertli ekibin 2. dakikada sahadan çekilmesinin ardından hakem Volkan Bayarslan tarafından tatil edildi. Şanlıurfa 11 Nisan Stadı'nda oynanan maç sonrası Sarı-lacivertli kulüp yazılı bir açıklama paylaştı.

Açıklama şöyle;

Kazanmak için değil doğruları savunmak için sahaya çıktığımız bugünde, tavrımızı özetlemek adına vurgulamak istediğimiz şey şudur ki;

“Sadece futbolda değil yarıştığımız her branşta 117 yıllık mazisiyle Türk sporuna hizmet eden, müzesinde alınterinin, emeğin izlerini taşıyan binlerce kupası olan, 30 milyon taraftarıyla ülkesinin milli değerlerini benliğinde hisseden Dünyanın En Büyük Spor Kulübü olarak, dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da dik durmaya devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç