Feci olay: 3 yaşındaki çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü

Feci olay: 3 yaşındaki çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü

Son dakika haberi: Amerika'da 34 yaşındaki çocuk, eline aldığı silahla 2 yaşındaki bebeği vurdu. Hastaneye kaldırılan çocuk öldü.

3.Sayfa 21 Kasım 2023 0
Feci olay: 3 yaşındaki çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü

Son dakika haberi geldi: 3 yaşındaki çocuk 2 yaşındaki bebeği öldürdü.

Amerika Birleşik Devletleri'nden bir son dakika haberi geldi. Gelen haberde ABD'nin Indiana eyaletinde 2 yaşındaki bebek, 3 yaşındaki kardeşi tarafından yanlışlıkla öldürüldü.

Geçen Cuma günü meydana gelen olayda bir anne polis ekiplerini aradı ve oğlunun küçük kardeşini vurduğunu söledi. Adı verilmeyen kadın, yaralı çocuğunu hastaneye yetiştirdi. Ancak çocuk burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Gelen bilgilere göre kadının çantasından silahı çıkaran 3 yaşındaki çocuğun silahla 2 yaşındaki bebeği vurduğu ortaya çıktı.

Adli tıp ekipleri olayı incelemeye başladı ve olayın kaza olduğunu tespit etti. Savcılık ise olayın araştırılmaya devam etmesi gerektiği talimatını verdi.

Çocukların annesine herhangi bir suçlama yöneltilmedi. Polis ekipleri ise bölge halkına yaptığı çağrıda evlerine bir silah kutusu almaları ya da silah kilidi almaları yönünde çağrıda bulundu.

Belediye başkanı ve polis şefi ise basın açıklaması yaptı ve bölgede silahı olan vatandaşların silahını emniyetl, çocukların erişemeyeceği bir yerde tutmaları gerektiğini söyledi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;