Faturalı hat kullananlara kredi: İşte Türkcell ve Vodafone faturalı hatta kredi başvurusu

Faturalı hat kullananlara kredi: İşte Türkcell ve Vodafone faturalı hatta kredi başvurusu

Faturalı hattı olan vatandaşlara 75 bin liraya kadar kredi müjdesi geldi. İşte kredi başvurusunun detayları.

Kredi 15 Ocak 2023 16:40 0
Faturalı hat kullananlara kredi: İşte Türkcell ve Vodafone faturalı hatta kredi başvurusu

Son dakika: Faturalı hat kullnanlara kredi imkanı. İşte kredi başvuru detayları.

Faturalı hat kullnan vatandaşlara kredi verileceği açıklandı. Açıklanan kredi kampanyalarına baktığımızda 36 ay vadeye kadar kredi imkanının sunulduğu görüldü. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu kredi kampanyasının detaylarına yer verdik.

VODAFONE FATURALI HAT KULLANANLARA KREDİ

İlk kampanya Vodafone tarafından başlatıldı. Başlatılan kampanya kapsamında 36 aya kadar kredi imkanı sunulduğu görüldü. 75 bin liraya kadar sunulan söz konusu kredi kampanyasının detaylarına baktığımızda başvuru detaylarının şu şekilde olduğu görüldü:

Kampanyadan faydalanmak için, Vodafone Yanımda uygulamasından kampanya sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.
Özel Faiz oranı, Findeks Kredi Notu (KKB Skoru) 1.850 ve üzerinde olanlar için 36 aya kadar olan vadelerde geçerlidir. Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişmektedir. Findeks Risk Raporunuzu, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden alabileceğiniz gibi findeks.com’dan da ulaşabilirsiniz.
Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 1.000 - 75.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 - 36 ay aralığındaki vadelerde kullanılabilir.
Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişmektedir. Findeks Risk Raporunuzu, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden alabileceğiniz gibi findeks.com’dan da ulaşabilirsiniz.
Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 1.000 - 75.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 - 36 ay aralığındaki vadelerde kullanılabilir.
CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kullanmak için ne başvuru, ne de kullanım esnasında şubeye gitmeye gerek yoktur. CEPTETEB müşterisi değilseniz bile CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne kolayca başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde Müşteri Danışmanlarımız sizi arar, istediğiniz yer ve zamanda sizi ziyaret etmek için randevu alır. Siz neredeyseniz oraya gelir, gerekli evraklara imzanızı alıp işlemlerinizi tamamlar. Sonrasında kredinizi CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den tek tıkla anında hesabınıza aktarabilirsiniz.
Kredi ile birlikte düzenlenecek Hayat Sigortası’na ilişkin prim tutarı; kredi tutarı, faiz oranı, müşterinin yaşı ve kredi vadesine göre değişiklik gösterir.
TEB kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge isteme, faiz oranını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.
Kampanyadan bir abone sadece 1 kez yararlanabilir. İkinci bir kullandırım mümkün değildir.

TÜRKCELL FATURALI HAT KULLANANLARA KREDİ

Bir diğer duyuru ise Türkcell'den geldi. Türkcell tarafından yapılan son dakika açıklamasında 50 bin liraya kadar kredi verileceği bildirildi. Söz konusu kredi ev ve yaşam ürünleri için 36 aya kadar verilecek. Beyaz eşyada 36 aya kadar vade veriliyor. Bilgisayar almak isteyenlere 12 ay vadeye kadar kredi veriliyor. Kredi detayları şu şekilde:

Dijital kredi cihaz teklifleri yalnızca turkcell.com.tr ve Dijital Operatör uygulamasında geçerlidir. 
Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
Kredi tutarları ürün detay sayfasında gösterilen ortalama taksit tutarlarından müşteri bazlı kredi puanına göre farklılık gösterebilmektedir.
Kampanya akıllı telefon ve tablet kategorilerinde geçerli değildir.
Kampanya seçili ürünlere ilgili kategorinin yasal taksit sınırı kapsamında uygulanmaktadır. Fiyatı 50.000 TL'nin üzerinde olan elektrikli ve elektronik eşyalar için kullandırılan kredilerin vadesi ise maksimum 24 aydır.
Kategori bazlı maksimum taksit sayıları aşağıda belirtilmiştir:
Ev & Yaşam    -> 36 ay
Beyaz Eşya     ->36 ay
Bilgisayar       ->12 ay
Televizyon & Müzik  -> 36 ay
Sağlık & Kişisel Bakım  -> 36 ay
Elektrikli Ev Aletleri -> 36 ayYııllık Maliyet Oranı
Hobi & Oyun      -> 36 ay
Aksesuarlar   > 36 ay
Financell kredili cihaz taksit ödemelerinizi Turkcell faturalarınız ile tüm anlaşmalı Turkcell ödeme kanallarından yapabilirsiniz.  Turkcell cihaz kampanyanız iptal olduysa veya ön ödemeli hattınız ile kampanyaya katıldıysanız ödemelerinizi; Financell ödeme noktalarından, Paycell Mobil Uygulamasıyla ya da 0532 757 55 55 Turkcell Tahsilat Birimi aracılığı ile kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerinden birini seçerek yapabilirsiniz.Tahsilat yöntemi olarak tercih edilmesi halinde; fatura üzerinden tahsil edilecek kredi taksit tutarı, fatura kesim tarihinize göre değişiklik gösterebilir.Turkcell faturasıyla ödediğiniz kredinizin gecikmesi durumunda ödemenizi Turkcell ödeme kanallarından, kredi taksitlerinizi Turkcell faturanız ile ödemiyorsanız Financell ödeme kanallarından  yapabilirsiniz.

Son dakika, kredi , banka, emlak toki haberleri için finans7'yi takipte kalın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç