Faizsiz kredi veren bankalar: Garanti BBVA'dan faizsiz 20 bin TL kredi müjdesi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Faizsiz kredi veren bankalar: Garanti BBVA'dan faizsiz 20 bin TL kredi müjdesi

Garanti BBVA tarafından yapılan son dakika açıklamasında bankanın müşterilerine 10 bin TL faizsiz nakit avans vereceği, buna ek olarak 10 bin TL faizsiz kredi vereceği bildirildi.

Kredi 18 Ağu 2023 12:22 0
Faizsiz kredi veren bankalar: Garanti BBVA'dan faizsiz 20 bin TL kredi müjdesi

Faizsiz kredi veren bankalar: Garanti BBVA faizsiz 10 bin TL nakit avans, 10 bin TL faizsiz kredi veriyor.

Garanti BBVA tarafından bir son dakğika açıklaması yapıldı ve yapılan açıklamada faizsiz 20 bin TL'lik kampanyanın başladığına yer verildi. Başlayan kampanyaya baktığımızda ilk defa Garanti BBVA müşterisi olacaklara söz konusu kampanyanın sunulduğuna yer verildi.

Yeni başlayan kampanyanın 13 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli olacağına yer verildi. Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

%0 faizli kredi kampanyası sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Söz konusu kredi talepleri bankamız tarafından değerlendirilerek olumlu bulunması halinde karşılanacaktır.

Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.

%0 faizli hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 12 aydır.

%0 faizli kredi kampanyasından gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir.

İlgili süreci tamamlayan Garanti BBVA müşterilerimiz, sıfır faizli kredi kampanyasından müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullanımlarında faydalanabilir.

Kampanya tarihleri arasında dijitalden müşteri olma başvurusunu tamamlamış ve kurye sürecine aktarılmış kişilerin, müşteri olma süreçleri kampanya tarihinden sonra yine kurye süreci ile tamamlanmış olsa da kampanyadan faydalanmaları mümkün olacaktır.

Sıfır faizli kredi kampanyasından ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir. Daha önce Garanti BBVA’lı olup parolasını ilk defa/tekrar belirleyecek veya belirlemiş olduğu parolayla giriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarına, kredi vadesine ve faiz oranına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.

Bankamızın kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğunu belirtmek isteriz.
10.000 TL’ye Varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanya Detayları:

Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 10.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!

KREDİ GERİ ÖDEME HESAPLAMASI

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç