Faizsiz kredi veren bankalar 2023: Yapı Kredi 15 bin TL 0 faizli nakit avans başvurusu başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Faizsiz kredi veren bankalar 2023: Yapı Kredi 15 bin TL 0 faizli nakit avans başvurusu başladı

Yapı Kredi Bankası tarafından bir açıklama yapıldı ve sıfır faizli 15 bin TL kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Bankalar 18 Ağu 2023 12:30 0
Faizsiz kredi veren bankalar 2023: Yapı Kredi 15 bin TL 0 faizli nakit avans başvurusu başladı

Faizsiz kredi veren bankalar: Yapı Kredi Bankası'ndan 0 faizli 15 bin TL.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve ilk defa banka müşterisi olacak kişilere 15 bin TL verileceğine yer verildi. Faizsiz olarak 6 ay vade ile verilecek söz konusu nakit avansın geri ödemeleri 2 bin 500'er TL'lik taksitlerle yapılacak.

15 bin TL faizsiz nakit avans için bankaya yapılacak toplam geri ödeme ise 15 bin TL olacak. "7 - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'i indirerek Yapı Kredili olun, 15.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanın!" ifadeleri ile yapılan son dakika açıklamasında faizsiz 15 bin TL'lik naklit avansın detaylarına şu şekilde yer verildi:

"Kampanyaya katılmak ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredili Ol butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Kampanyadan 7 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil'i indirip "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir. Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Eylül 2023’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 15.000 TL'dir ve sadece 6 ay vade için geçerlidir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Eylül'e kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar"

18 yaşından büyük her vatandaşın bu kampanyaya başvuru yapabileceği bildirildi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç