Faizsiz 800 bin TL taşıt kredisi bitti: Şimdi sırada asgari ücretliye TOGG var
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Faizsiz 800 bin TL taşıt kredisi bitti: Şimdi sırada asgari ücretliye TOGG var

Son dakika haberi: TOGG alacaklar için yeni kampanya açıklandı. Kampanya detayları yazımızda.

Taşıt 17 Haz 2024 4
Faizsiz 800 bin TL taşıt kredisi bitti: Şimdi sırada asgari ücretliye TOGG var

TOGG 800 bin TL taşıt kredisi bitti. Sırada asgari ücretliye araç alımına geldi.

TOGG alacaklar için son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada TOGG alacaklara faizsiz 800 ibn TL'lik kredi desteğinin sona erdiğine yer verildi. Sona ermesinden sonra en merak edilen konu, TOGG'da TOKİ modeli oldu. Asgari ücretliler için gelen son dakika açıklamasında uzun vadeli kredi ile TOGG alımı fırsatı sunulacağı bildirildi.

800 BİN TL UZATILMIŞTI: SONA ERDİ SIRADA YENİ KAMPANYA VAR

TOGG alacaklara 800 bin TL'lik faizsiz 12 ay vadeli kredi verileceği açıklanmıştı. 800 bin TL kredi çekeceklere 30 ay vade için 1.99 faiz seçeneğinin verildiği bildirildi. İlk olarak açıklanan kampanyada 20 Haziran sondu Daha sonra kampanya 26 Mayıs 2024 tarihine kadar uzatılmıştı. Gelen açıklamada kampanya sona erdi.

YENİ KAMPANYA: ASGARİ ÜCRETLİYE TOGG KAMPANYASI BAŞLIYOR

800 bin TL'lik faizsiz taşıt kredisi kampanyasından sonra şimdi de sıra asgari ücretliye TOGG kampanyasına geldi.

Gelen açıklamada ekonomi yönetimi, taşıt alacaklara uzun vadeli kredi verileceği bildirildi. Belirli bir peşinat verdikten sonra kalan para yüksek vade oranı ile bankaya ödenecek. Söz konusu kampanyada hedef asgari ücretliler olacak.

Henüz peşinatın ne kadar olacağı, taksit miktarının ne kadar olacağına dair detaylar belli olmadı belli olduğunda bildirimle haberdar olmak için UYGULAMAMIZI TIKLA İNDİR

Sizce bu kampanya nasıl? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Yorumlar (4)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 13 Gün Önce
Lütfen faiz olmasında yararlanma bilelim.
Ziyaretçi 30 Gün Önce
Sadece Asgari ücretlilere olması doğru değil . Asgari ücretten biraz daha fazla kazananlar da alabilsin . Türkiye’nin otomobiline normal vatandaşlar da sahip olabilmeli .
Ziyaretçi 31 Gün Önce
Beş yıl hiş üzerine arabası olmayana ötevesiz araba verinde gariplerde faydalansın
Ziyaretçi 33 Gün Önce
yanlış a laşılmasin ama, kardeşim bu memlekette as.uc.lilerin durjmu malum,o kardeslerimiz toggu alinca binmeleti zor olmazmı,zaten zor geciniyorlar simdi hadi aldı diyim yeneyecek icmicek yakıt ve bakım oarasımı verecekler ailesinin bogazindan keserek,madem haa alir binmeden kârederek satar o başka bu ülkede onuda yaparlar da devlet bişey yapcaksa. togg ları vatandaşına satacaksa, bence ilkönce kendi memurundan başlaması gerekmezmi yahu.