Ev Hanımları, İş Arayanlara, Dar Gelirlilere Yeni Destek: Aile Destek Programından Sonra

Ev Hanımları, İş Arayanlara, Dar Gelirlilere Yeni Destek: Aile Destek Programından Sonra

Aile destek programı başvuruları devam ederken bir son dakika açıklaması geldi. Açıklamada kabineden dar gelirlilere yeni destek çıkabileceği bildirildi.

Ekonomi 31 Tem 2022 20:44 1
Ev Hanımları, İş Arayanlara, Dar Gelirlilere Yeni Destek: Aile Destek Programından Sonra

Aile Destek Paketinden sonra bir müjde daha geliyor.

Geçtiğimiz ay Aile Destek Programı açıklandı. Açıklanan aile destek programına kısa sürede çok sayıda kişi başvuru yaptı. Başvuruların ardından sonuçlar açıklanmaya başladı. Sonuçlar ile birlikte paralar da hesaplara yatmaya başladı. Gelen son dakika bilgilerine göre kabine toplantısında yeni desteklerin gündeme geleceği öğrenildi.

KREDİ BORÇLARI KABİNEDE

Kredi borçları kabine toplantısında gündeme gelecek. Dar gelirlilerin kredi ve kredi kartı borçlarına ilişkin düzenleme yapılacak Yapılacak düzenleme ile icraya düşen borçların ötelenmesi, yapılandırması ya da takip süresinin uzatılması konusu gündemde. 

DAR GELİRLİLERE YENİ DESTEKLER GELİYOR

Dar gelirlilere yönelik Aile Destek Paketinden sonra yeni bir destek ödemesi , yeni destekler yapılmasının gündemde olduğu, Aile Destek paketinin kapsamında genişleme yapılabileceği konuşuluyor. Bu durum kabinede gündeme gelecek ve kabine sonrası açıklama gelecek.

Açıklama geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

AİLE DESTEK PAKETİ BAŞVURUSU DEVAM EDİYOR

Aile destek programı başvurus ugeçen ay başladı ve başvurusu halen devam ediyor. Asgari ücretli, emekliler ve dar gelirli vatandaşlar da başvuru yapabiliyor. Dar gelirli olanlara , ihtiyacı olanlara 12 ay boyunca her ay 600 liraya kadar destek ödemeleri yapılacak. Başvurusu e devlet kapısından alınan destekte değerlendirmeler SYDV'ler tarafından yapılıyor. Başvuruya ilişkin detaylar için TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 18 Gün Önce
Aile destek Kabul edildi ama yatmadi neden