Etlik Şehir Hastanesi Açılıyor: Personel ve İşçi Alımı Hızlandı İşte Başvuru 2022

Etlik Şehir Hastanesi Açılıyor: Personel ve İşçi Alımı Hızlandı İşte Başvuru 2022

Etlik Şehir Hastanesi açılışına bir haftadan az zaman kaldı. Açılışa kısa süre kala personel alımı hızlandı.

KPSS'siz Personel Alımı 22 Eylül 2022 23:41 11
Etlik Şehir Hastanesi Açılıyor: Personel ve İşçi Alımı Hızlandı İşte Başvuru 2022

Etlik Şehir Hastanesi açılıyor: Personel alımı hızlandı.

Etlik Şehir Hastanesi bünyesine personel ve işçi alımı için araştırmalar sürüyor. Dün bir açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Etlik Şehir Hastanesi'nin açılacağı tarihi kamuoyuna duyurdu. Daha önce belirli bir tarih verilmemişti. Ancak bu açıklamada net tarih verildi. 

Bakan Koca yaptığı açıklamada Etlik Şehir Hastanesi'nin 28 Eylül'de açıklanacağını söyledi ve "ANKARA ETLİK ŞEHİR HASTANESİ 28 Eylülde açılıyor. Bu hastanenin açılışı sebebiyle Onkoloji E. A. Hastanesi ile Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kapatılacağı yönündeki iddialar asılsızdır. Kapatılacak hastanemiz yok. Gurur duyulacak yeni bir hastanemiz var. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

PERSONEL ALIMI

Etlik Şehir Hastanesi bünyesine işçi personel alımları yüklenici firma tarafından yapılıyor. Kariyer sayfası üzerinden Genel Başvuru başlığı altında duyuru yayınlayan söz konusu firma yayınladığı duyurusunda "Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz. Başvurularınız veri tabanımıza eklenmiş olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir." ifadelerine yer verildi ve başvuru genel şartları şu şekilde paylaşıldı:

·  Lise / üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

·  İlgili bölüme istinaden orta / iyi / çok iyi derecede İngilizce bilen,

·  İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü,

·  Kalite ve sonuç odaklı,

·  Yeniliklere ve gelişime açık,

·  Erkek adaylar için tercihen 2 yıl tecilli ya da askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ

İlana başvurular "https://www.kariyer.net/is-ilani/turkerler-insaat-turizm-maden-enerjiur-tic-ve-san-genel-basvuru-2969124" adresi üzerinden alınıyor. Bu sayfadan özgeçmiş oluştuırarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI ATAMA YAPACAK

Sağlık Bakanı bugün yaptığı açıklamada 3-4 haftaya ilan yayınlayacaklarını ve atama yapacaklaırnı söytledi. İlan gelince haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (11)

Seç


Ziyaretçi 16 Saat Önce
Nereye başvuru yaptınız taşeron olarak ziyaretçi arkadaş
Ziyaretçi 17 Saat Önce
İskurlami alakali acaba başvurular.
Ziyaretçi 21 Saat Önce
Taseron firmanin ismi nedir nerden basvurdunuz acaba
Ziyaretçi 1 Gün Önce
Taşeron firmaya başvurdum boşuna bekliyorum torbil lazim
Ziyaretçi 2 Gün Önce
Taşeron firma üzerinden işe alım. Canları isterse 1 ay sonra işten atıyorlar. Memurluk kadroluk yalan haber düz işçi yazıyor tüm personelin giriş kartlarında. Taşeron firma Danimarkadan yani pkk finans sağlayan bir firma Danimarka deyince HZ. Muhammed sav sözlü saldırıda bulunan karikatür çizen adi şerefsizler geliyor aklıma. Birde burada kadınlara yönelik cinsel mobbing söylentileri var onuda gitsin korkmadan şikayet etsinler yetkililere