Eti Maden İşletmeleri KPSS'siz 103 personel alımı başvurusu başladı: İşte başvuru 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Eti Maden İşletmeleri KPSS'siz 103 personel alımı başvurusu başladı: İşte başvuru 2023

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 103 sürekli işçi alımı başvurusunun başladığı bildirildi.

İşçi Alımı 29 Ara 2023 0
Eti Maden İşletmeleri KPSS'siz 103 personel alımı başvurusu başladı: İşte başvuru 2023

Eti Maden İşletmeleri KPSS'siz 103 sürekli işçi alımı başvurusu başladı.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 103 sürekli işçi alımı başvurusunun başladığına yer verildi. Yayımlanan ilana baktığımızda Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 42 sürekli işçi, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç/BALIKESİR) 45 sürekli işçi ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 16 sürekli işçi olmak üzere toplam 103 sürekli işçi alımı yapılacağı görülüyor. Bizde bu yazımızda söz konusu personel alım ilanının detaylarına yer verdik. İşte  başvuru bilgisi.

BAŞVURU ŞARTLARI

1-Türk vatandaşı olma,

2. 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak,

3- Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

5. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir,

6. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilecektir.

7- Diğer hususlarda ilgili mevzuat / yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

İLANLAR;

BAŞVURU

İlana başvurular internet üzerinden alınıyor. İŞKUR üzerinden alınan başvurunun adım adım anlatımı için TIKLAYIN

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç