Eski Gıda Tarım Bakanı Havuzda Ölü Bulundu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Eski Gıda Tarım Bakanı Havuzda Ölü Bulundu!

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Kutbettin Arzu, TBMM'nin misafirhanesindeki havuzda ölü bulundu! İşte haberin detayları...

3.Sayfa 30 Ağu 2023 15:35 0
Eski Gıda Tarım Bakanı Havuzda Ölü Bulundu!

TBMM'de 23'üncü dönem milletvekilli yapan ve 63'üncü hükümette Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görev alan Kutbettin Arzu, Yalova'nın Termal ilçesindeki TBMM Misafirhanesi'ndeki sıcak su havuzunda ölü bulundu.

Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu (68), Yalova'nın Termal ilçesindeki TBMM misafirhanesindeki sıcak su havuzunda ölü bulundu.

TBMM'de 23'üncü dönem milletvekilli yapan ve 63'üncü hükümette Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görev alan Kutbettin Arzu, tatilini geçirmek için geldiği Yalova'nın Termal ilçesindeki TBMM Atatürk Köşkü ve Yalova Termal Sosyal Tesisleri'ndeki sıcak su havuzunda hareketsiz bulundu. Çevredekilerin fark ettiği Arzu, sudan çıkarıldı. Sağlık ekipleri, Arzu'nun hayatını kaybettiğini belirledi.


OTOPSİ YAPILACAK
Kutbettin Arzu'nun cenazesi, savcılığın incelemesinin ardından Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Arzu'nun kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi işlemlerinin ardından belli olacak.

KISA DÖNEM BAKANLIK YAPTI
Kutbettin Arzu, 23'üncü dönem AK Parti Diyarbakır milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev yaptı. 2011 yılında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcılığı görevine getirildi. 28 Ağustos 2015 tarihine kadar bu görevini yürüten Arzu, bu tarihten 24 Kasım 2015 tarihine kadar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yaptı.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç