ESK daimi personel alım ilanı geldi: İşte alım yapılacak kadrolar ve başvuru 2023

ESK daimi personel alım ilanı geldi: İşte alım yapılacak kadrolar ve başvuru 2023

Türkiye İş Kurumu üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve Et ve Süt Kurumu bünyesine KPSS'siz personel alımı yapılacağı bildirildi.

İşçi Alımı 15 Eylül 2023 23:40 0
ESK daimi personel alım ilanı geldi: İşte alım yapılacak kadrolar ve başvuru 2023

Et ve Süt Kurumu personel alımı.

Türkiye İş Kurumu üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve Et ve Süt Kurumu bünyesine KPSS'siz personel alımı yapılacağı bildirildi. Kasap kadrosuna yapılacak olan personel alımı için başvurular internet üzerinden 15 Eylül tarihi ile alınmaya başladı. Bizde bu yazımızda söz konusu personel alım ilanın başvuru detaylarına yer verdik. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kasaplık üzerine kalfalık, ustalık veya usta öğreticilik belgesine sahip olmak.

Tehlikeli sınıfa tabi işyerinde çalışabilir olduğunu ve bulaşıcı hastalığının olmadığını sağlık kurulu/heyeti raporu ile belgelemek. (İşe başlatılacaklardan daha sonra istenecektir.)

Askerlik ile ilişiği olmaması (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

Evrak teslimi noter kurasından önce olacaktır. Evrak teslimi yapmayan adaylar noter kurasına katılamayacaktır. (Kasaplık üzerine kalfalık, ustalık veya usta öğreticilik belgesi, öğrenim belgesi ve ikametgâh belgesini adaylar en geç 26.09.2023 tarihi saat 17.00’a kadar Sivas Et Kombinası Müdürlüğü Kovalı (Ulaş) Köyü Köy Sokağı No: 47 adresine elden teslim edecektir.)

İLANLAR

BAŞVURU

İlana başvurular esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden alınıyor. Adaylar İŞKUR e sube sayfasına gittikten sonra giriş yapmalı. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmına tıklayarak ilan arama sayfasına gidebilirsiniz. Son olarak İLAN NO kısmına "00007795522" numarasını yazarak ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanacaktır. Kadın erkek diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)

Seç