Erzurum'da Korkunç Olay: Eşi ve Kızını Vahşice Öldürdü

Erzurum'da Korkunç Olay: Eşi ve Kızını Vahşice Öldürdü

Erzurum'da meydana gelen olayda bir kişi, boşandığı eşi ve kızını öldürdü. Olaydan 4 gün sonra emniyete giden cani, olayı itiraf etti.

3.Sayfa 26.3.2022 20:37 0
Erzurum'da Korkunç Olay: Eşi ve Kızını Vahşice Öldürdü

Erzurum'da korkunç bir cinayet işlendi. Gelen son bilgilere göre bir kişi, bundan 4 gün önce eşi ve kızını öldürdü. 4 gün boyunca bekleyen saldırgan, daha sonra polis merkezine gitti ve teslim oldu.


Erzurum'un Palandöken İlçesi'nden bir vahşet haberi geldi. Bölgeden gelen son dakika haberine göre Palandöken'de Yıldızkent semtinde bir evde meydana gelen olayda, Erzurum Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğünde işçi olarak çalışmakta olan 51 yaşındaki Erdal Kızıloğlu, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı boşandığı eşi 46 yaşındaki Ayşe İşlek ile kızı 30 yaşındaki Tuba Kızıloğlu ile tartışmaya başladı. Sözlü olarak başlayan tartışma kısa sürede büyüdü ve Erdal Kızıloğlu isimli kişi, yanındaki bıçakla kızını ve eşini bıçakladı.


22 Mart günü , yani bundan 4 gün önce meydana gelen olay sonrası Erdal Kızıloğlu kayboldu. Ortadan kaybolduktan 4 gün sonra ortaya çıkan Kızıloğlu, Erzurum Emniyet Müdürlüğü binasına giderek polis ekiplerine teslim oldu. Erdal Kızıloğlu, bundan 4 gün önce işlediği çifte cinayeti itiraf etti ve polis ekipleri , hemen söz konusu eve gitti. Eve giden polis, anne ve kızının cansız bedenlerini buldu. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının inceleme yapmasının ardından iki kişinin cansız bedenleri , otopsileri yapılması için adli tıp morguna götürüldü.


Emniyette gözaltına alınan Kızıloğlu'nun işlemleri devam ediyor.


Yorumlar (0)

Seç