Erdol Dündar Açıkladı: 2 Sigara Grubuna Daha Zam Geldi Zam Gelmeyen Kalmadı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Erdol Dündar Açıkladı: 2 Sigara Grubuna Daha Zam Geldi Zam Gelmeyen Kalmadı

Son dakika haberi: Zam gelmeyen iki grup sigara kalmıştı. Onlara da bugün zam geldi ve fiyatlar arttı.

Ekonomi 17 Ekim 2022 09:40 1
Erdol Dündar Açıkladı: 2 Sigara Grubuna Daha Zam Geldi Zam Gelmeyen Kalmadı

Son dakika : Diğer sigaralara da zam geldi.

Sigara fiyatlarında son dakika açıklaması geldi. Türkiye Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar yaptığı son dakika açıklamasında sigara zamlarını duyurdu. 

15 EKİM'DE İLK ZAM

15 Ekim günü açıklanan listeye baktığımızda JTI grubuna zam geldiği görüldü. Sigara fiyatlarına gelen 2 liralık zam 16 Ekim tarihinden itibaren geçerli oldu.

PAHALI SİGARA GRUBUNA DA ZAM GELDİ

16 Ekim, yani dün de bir açıklama yapan Dündar, Philip Morris grubu sigaralara da zam geldiğini duyurdu. 2 liralık zam bugündne itibaren raf fiyatlarına yansımaya başladı.

BUGÜN YENİ ZAM GELDİ

Türkiye Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar yaptığı son dakika açıklamasında 2 grup sigaraya daha zam geldiğini ve zam gelmeyen sigara grubunun kalmadığını söyledi. Yayınlanan listeye baktığımızda fiyatlara 2 liralık zam geldiği görülürken zamların BAT grubu ile TT grubundaki sigaralara geldiği görülüyor. 

Zamlar bugünden itibaren geçerli olacak. 17 Ekim Pazartesi'den itibaren tüm sigara paketleri 2 lira daha pahalıya satılmaya başlandı.

5 DEFA ZAM GELDİ

Bu yıl, sene başından bu yana sigaraya çok sayıda zam yapldı. Toplamda yapılan 5 zamla birlikte sigara paketi fiyatları geçen seneye göre 10 liradan fazla arttı. 

Son dakika haberlerinden, gündem, ekonomi, finans, banka, kredi, emlak haberlerinden haberdar olmak için Finans7.com'u takipte kalın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç