Erdoğan'ın Gençlere Seçim Müjdesi BElli Oldu

Erdoğan'ın Gençlere Seçim Müjdesi BElli Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlere yönelik seçim müjdelerini açıklayacak.

Haberler 22 Eylül 2022 09:19 8
Erdoğan'ın Gençlere Seçim Müjdesi BElli Oldu

Gençler için tarih açıklandı: Elektronik üründe indirimler geliyor.

AK Parti'de seçim beyannamesi hazırlıkları devam ediyor. Geçen gün bir canlı yayına katılan AK Partili Kandemir, seçim beyannamesinde gençlere yönelik maddelerin de yer alacağı bildirildi. 

SEÇİM BEYANNAMESİNDE HEDEF DAR GELİRLİLER VE EKONOMİ

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçim beyannamesi açıklanacak. Açıklanacak seçim beyannamesinde asıl hedef dar gelirliler olacak. Dar Gelirli vatandaşlara yönelik atılacak adımlar , yapılacak destekler , vergi indirimleri ve fatura yardımları gibi konular Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak.

Seçimlere giden yolun ekonomiden geçtiğini , sokağın nabzını tuttuktan sonra iyice anlayan AK Partili milletvekilleri , ekonomide adımların atılmaması, alım gücünün yükseltilrmemesi durumunda ciddi oy kaybı yaşayacaklarını fark etti. Bu kapsamda yeni projeler hazırlandı ve bu projelere seçim beyannamesinde yer verildi. 

GENÇLERE YÖNELİK MÜJDE

Seçim beyannamesinde gençlere yönelik bir müjde açıklanacağı bildirildi. Açıklanacak müjdede gençlere indirimli elektronik eşya satılacağı açıklandı. Bilgisayar, akıllı telefon , tablet gibi ürünlerde indirimler yapılacağı açıklandı.

NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AK Parti'den yapılan son dakika açıklamasında seçim beyannamesinin 28 Ekim'de açıklanacağını söyleyerek, "Genel Başkanımız orada çerçeve çizdi, talimatlar verdi. Seçim beyannamesi çalışması bir yandan devam edecek. Bir yandan da vizyonumuzu anlatacağımız bir süreci yöneteceğiz. Bu süreç bağlamında da 28 Ekim'de, Ankara Arena'da Cumhurbaşkanımız kamuoyuyla bir vizyon belgesi paylaşacak." ifadelerini kullandı.

Açıklama gelince haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (8)

Seç


Ziyaretçi 8 Gün Önce
Reis agzindan küş tutsan yolcusun 😂
Ziyaretçi 8 Gün Önce
İş ver iş ucuz telefon yerine atama ver üniversiteli alım yap artık yeter
Ziyaretçi 8 Gün Önce
Bedelli askerlik için indirim bekliyoruz
Ziyaretçi 8 Gün Önce
Teşekkür ederiz başkanım ama haberiniz olsun #oymoyyok
Ziyaretçi 8 Gün Önce
He İphon 14 indirimli fiyatı 57 binden 55 e düşer kesin bizim koyunlarda alır