Erdoğan'dan tüm emeklilere banka promosyonu müjdesi: Kamu bankaları 12 bin TL verecek
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Erdoğan'dan tüm emeklilere banka promosyonu müjdesi: Kamu bankaları 12 bin TL verecek

Son dakika haberi: Erdoğan'dan emeklilere banka promosyonu müjdesi geldi. Kamu bankaları 12 bin TL promosyon verecek.

Emekli Haberleri 21 Mart 2024 14:13 1
Erdoğan'dan tüm emeklilere banka promosyonu müjdesi: Kamu bankaları 12 bin TL verecek

Erdoğan'dan emeklilere banka promosyonu müjdesi.

Erdoğan Kayseri'de düzenlenen mitingde şu ifadeleri kullandı:

Kayseri 14-28 Mayıs seçimlerinde vefasını bir kez daha gösterdi. Şahsıma verdiğiniz yüzde 68’i bulan destek için şükranlarımı sunuyorum.

31 Mart’ta demokrasi safımızı sıklaştıracağız. Kayseri verdiğimiz her mücadelede yanımızda yer aldı. 2023 hedeflerini birlikte hayata geçirdik. Türkiye Yüzyılının inşasını birlikte geçekleştireceğiz. 75 bin kişi meydanda. Bu meydanda yüzbinleri bulduk. Şimdi yerel yönetim seçimine gidiyoruz. 9 günümüz var.

31 Mart akşamı balkon konuşmamızda gereğini yapmamızı isteyeceksiniz. Bölüşmenin manasını en iyi Kayseri var. Sanayi, tarım vahası kuran Kayseri pek çok şehre ilham kaynağı oldu. Tarihi değiştirecek işler yatık, yapmayı sürdürüyoruz. Bir yandan asırlık ihmalle gelen alt yapı eksiklerini giderdik. Biz çalıştıkça rabbimiz bereketini verdi.21 yılda ülkemizi 3 kat büyüttük. Hep birlikte biraz daha çalışarak sabırlı olmamız gerekiyor.

Deprem konutlarında teslimde 80 bine yaklaştık. Yıl sonuna kadar inşallah 200 bine tamamlıyoruz. Üretim ve istihdamı destekleyecek

Gençler sizlerin yanındayım. En büyük mücadeleyi enflasyonu körükleyen anlayışa karşı veriyoruz. Bu mücadeleyi mutlaka başarıya ulaştıracağız. Çalışarak, üreterek yapacağız. İnşallah yılın ikinci yarısından itibaren enflasyon hızlı bir şekilde düşecek.

PROMOSYON MÜJDESİ GELDİ

"Emeklilerimize güzel bir haber vermek istiyorum

İlk kez 2017'de banka promosyonu ödenmesini başlatmıştık. Kamu bankalarımız bu yoılki promosyon ödemesi miktarlarını, alınan aylığa göre 8 bin lira ile 12 bin lira arasında belirledi. Diğer bankaların da bu rakamların altında kalmayacak şekilde promosyon ödemeleri yapacağına inanıyorum. Banka protokolleri yürürlüğe girdikten sonra emeklilerimiz maaşlarını aldıkları yerlerden bu ücretleri alacak. Yeni promosyonun hayıorlı olmasını diliyorum"

KAMU BANKALARI HANGİLERİ?

Ziraat, Vakıf ve Halkbank.

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 3 Ay Önce
promosyon istemiyoruz maaşınızı düzelt bu serzenişler boş değil