Erdoğan'dan Özgür Özel'e Sert Sözler!

Erdoğan'dan Özgür Özel'e Sert Sözler!

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin yeni genel başkanı olan Özgür Özel'e sert sözler söyledi! İşte o sözler...

Siyaset 5 Kasım 2023 0
Erdoğan'dan Özgür Özel'e Sert Sözler!

CHP'nin yeni genel başkanı olan Özgür Özel için, "Al birini vur ötekine. Bunların birbirinden farkı yok." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Özel cephesinden yanıt geldi. CHP İstanbul Milletvekili Suat Özçağdaş, "Erdoğan'ın zili zehirli bir dildir. Bizim o dille bir işimiz yok. Bizim hareket tarzımızı da Tayyip Erdoğan belirlemeyecektir. Tayyip Erdoğan için kabus dolu günler başlayacak." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Özgür Özel için söylediği, "Al birini vur ötekine. Bunların birbirinden farkı yok." sözlerine yanıt veren CHP İstanbul Milletvekili Suat Özçağdaş, "Erdoğan'ın zili zehirli bir dildir. Bizim o dille bir işimiz yok. Bizim hareket tarzımızı da Tayyip Erdoğan belirlemeyecektir. Tayyip Erdoğan için kabus dolu günler başlayacak." dedi.

CHP'DE YENİ GENEL BAŞKAN ÖZGÜR ÖZEL
CHP'nin merakla beklenen 38. Olağan Kurultayı dün başladı. Kurultayda 812 oy alarak Kemal Kılıçdaroğlu'nu geçen Özgür Özel CHP'nin yeni genel başkanı oldu.

CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel oldu

ERDOĞAN: AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE
CHP'deki değişimle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan dikkat çeken ifadeler kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bay bay Kemal kime 'bay bay' dedi? Edirne'deki terörist başı Demirtaş'a, Kavala'ya 'bay bay' dedi. Kazanan zat da Demirtaş ve Kavala'ya selam verdi. Al birini vur ötekine. Bunların birbirinden farkı yok. Terör örgütleriyle beraber omuz omuza yürüdüler. 12-13 seçim kaybettin, hep onlarla beraberdin. Kazanan, sen de onlarla beraberdin." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yahudi Üstün Cesaret Madalyası aldı' iddiasına  ilişkin açıklama - 01.11.2023, Sputnik Türkiye

"CHP'NİN POLİTİK HATTINI ERDOĞAN'IN BELİRLEMESİ HADDİ DEĞİL"
Erdoğan'ın sözlerine Özgür Özel cephesinden yanıt geldi. Halk Tv yayınına katılan CHP İstanbul Milletvekili Suat Özçağdaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan için kabus dolu günlerin başlayacağını savundu. Özçağdaş şunları söyledi: "CHP'nin ideolojik politik hattını Tayyip Erdoğan'ın belirlemesi hakkı da haddi de değildir. CHP yurttaşları ne diyecekse onu söyler. Yurttaşlar da onun kararını verir. CHP'de en çok eleştirdiğimiz, 'aman ne derler?' siyasetinin bizi kilitlemesidir. Çok önemli fırsatlara rağmen, kazanmak için neredeyse her koşulun kaybetmemizin nedeni de budur.

CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel! - Dünya Gazetesi

"ERDOĞAN İÇİN KABUS DOLU GÜNLER BAŞLAYACAK"
CHP çok uzun yıllar önce 'ortanın solu' olduğunu, Sosyalist Enternasyonel'in bir parçası olduğuna karar vermiş bir partidir. CHP inadına 'barış', inadına 'kardeşlik' diyecektir. Erdoğan'ın zili zehirli bir dildir. Bizim o dille bir işimiz yok. Bizim hareket tarzımızı da Tayyip Erdoğan belirlemeyecektir. Tayyip Erdoğan için kabus dolu günler başlayacak. Bundan sonra kendisinin çizdiği ideolojik politik hattın içerisinde davranan bir CHP görmeyecek."

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;