Erdoğan talimat verdi: Mağduriyetler çözülecek
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Erdoğan talimat verdi: Mağduriyetler çözülecek

AK Parti seçim sonuçlarının ardından harekete geçti ve birçok konuda mağduriyetlerin ele alınacağını bildirdi.

Haberler 7 Nisan 2024 67
Erdoğan talimat verdi: Mağduriyetler çözülecek

AK Parti seçim sonrası harekete geçti: Mağduriyetler ele alınacak.

AK Parti'den bir son dakika haberi geldi. Hükümete yakın Sabah Gazetesi'nde yayınlanan haberde AK Parti'nin seçim sonuçlarının ardından harekete geçtiği ve tarihinde ilk defa 2. sıraya gerilemenin nedenlerinin araştırılmaya başlandığına yer verildi.

ERDOĞAN: SONUÇLAR HEPİMİZİ ÜZDÜ

AK Parti'nin yapılan son MYK toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim sonuçları hakkında, "Sonuçlar elbette ki hepimizi üzdü" dediği öğrenildi.

Hayatta kaybenin de olduğunu söyleyerek açıklamasına başlayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Biz inanan insanlarız. 'Bunda da bir hayır vardır' diyeceğiz. Bundan sonraki süreçte kendimizi hesaba çekip eksiğimizi, fazlamızı tespit edeceğiz. Önümüzde, seçimlere kadar yeterli bir dönem var. Bu dönemi iyi değerlendirmemiz lazım. Bu süreci çok iyi yönetip, yine milletin gönlüne gireceğiz" dedi.

EKONOMİYE ODAKLANACAĞIZ

Erdoğan açıklamasının devamında seçime katılımın az olmasına da değindi ve hem sandığa gelmeyenler, hem de gelenlerin oy tercihlerinin detaylı şekilde analiz edileceğini, bu doğrultuda kararlar alınacağını, vatandaşların neden böyle bir tavır sergilediğini iy ianlayacaklarını söyledi.

SEÇİMSİZ 4 YIL

Ülkemizin önünde seçimsiz bir 4 yıl olduğunu söyleyerek açıklamasını sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seçim analizi yaparken artık ekonomiye odaklanacağız. Bu konuda özellikle dar ve sabit gelirliler için mümkün olan adımları atacağız"dedi.

EMEKLİ VE DAR GELİRLİLER İÇİN

Emekliler ile dar gelirli vatandaşların mağduriyetlerini bildiklerini söyleyen Erdoğan, "Mağduriyet oluştu. Bu mağduriyetleri giderecek çalışmalarımız olacak. Ekonomik program ve bütçe kapsamında gerekli adımlar zaman içinde atılacak" dedi

MAĞDURİYETLER GİDERİLECEK

Vatandaşların mağduriyetlerinin ele alınacağını belirten Erdoğan, mağduriyetlerin kademeli şekilde giderileceğini söyledi.

Vatandaşlar kademeli emeklilik, staj ve çıraklık düzenlemesi, taşerona kadro, belediye şirket işçilerine kadro, mahkumlara infaz düzenlemesi, ehliyet affı gibi konulardaki mağduriyetlerin giderilmesi talep ediliyor. Sizce başka hangi mağduriyetler giderilmeli? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek diğer adaylarla tanışmak ve bilgi alış verişi için >> TIKLA TAKİP ET

TALEPLER TOPLANACAK

AK Parti'nin özellikle seim sürecinde vatandaşlardan gelen talepleri ele alacağı ve bu talepleri kademeli şekilde hayata geçireceği öğrenildi. Çalışmalar başladığında bildirimle haberdar olmak için aşağıdaki linklerden finans7 mobil uygulamamızı ücretsiz indirin.
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Yorumlar (67)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 2 Ay Önce
Bagkur tescil mahdurlarinin haklari bir an once iade edilmeli
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Asıl işi yapan Kit taşeron personele kadro sözünün yerine getirip hak ettiği kadroyu vermeleri
Ziyaretçi 2 Ay Önce
imar barışı mağdurlarının sorunları biran evvel çözülmeli vatandaş mahkeme ve afaki cezalardan biran evvel kurtarılmalıdır.
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Kamu Mühendisleri de beklemede Meclisin tozlu raflarındaki meslek kanunu ve özlük hakları için komisyonun bir an önce karar vermesini ve meclise gelmesini beklemekteyiz. Yrp, Mhp teklif verdi. Chp destekledi. Ama Akparti gündemine bile almadı. O zaman Kamu Mühendisleride sizi gündemine almıyor işte.
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Selamnaleyküm 2002 deSGK olarak işe başladım yaşım 44 .7480 prim ödemişim benden küçük arkadaşlar 5975 günle emekli oldular neymiş işe 99 dan önce girmişler şimdi size soruyorum sayın hükümet yetkilileri adalet hakkaniyet bunun neresinde biz hemen emekli olalım demiyoruz buna bir kademeli emeklilik düzenlemesi yapılmalıdır diyoruz emeklilikte tarih koymak haksızlıktır 2000 sonrası çalışanlara mutlaka kademeli emeklilik düzenlemesi yapılmalıdır 17.20 yıl emeklilik arasında çok büyük haksızlıktır 60 yaşında mezarda emeklilik olmaz ülkemizi başka ülkelerle karıştırmayın kıyaslamayın