Erdoğan müjde açıklayacak: Ehliyet affı, taşerona kadro, EYT, 7. yargı paketi, memur alımı, belediye şirket işçileri, typ 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Erdoğan müjde açıklayacak: Ehliyet affı, taşerona kadro, EYT, 7. yargı paketi, memur alımı, belediye şirket işçileri, typ 2023

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabineden sonra önemli müjdeler açıklayacak. İşte gelen son dakika açıklaması.

Son Dakika 4 Şubat 2023 19:56 432
Erdoğan müjde açıklayacak: Ehliyet affı, taşerona kadro, EYT, 7. yargı paketi, memur alımı, belediye şirket işçileri, typ 2023

EYT, taşerona kadro, ehliyet affı, 7. yargı paketi... Kabine gündemi açıklandı.

Son dakika haberi geldi. Gelen açıklamada 6 Şubat 2023 tarihinde kabine toplantısının yapılacağı ve kabine toplantısında önemli konuların gündeme geleceğine yer verildi. İşte kabinede görüşülecek konular ve gündem maddeleri:

EYT

Meclisten gelecek hafta geçecek emeklilikte yaşa takılanlar düzenlemesi hakkında son değerlendirmeler yapılacak. 

7. YARGI PAKETİ

Kabine gündeminde bu hafta ADalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın bir sunum yapması bekleniyor. 7. yargı paketi ile ilgili Bakan Bekir Bozdağ'ın kabine toplantısında bir sunum yapacak. Yapılacak sunumda yargı paketinin kapsamı değerlendirilecek ve son rötuşlar yapılacak.

EHLİYET AFFI

Bir diğer gündem maddesi ehliyet affı olacak. Geçen kabine toplantısından sonra gelen müjdede 10 bin kişiye ehliyet affı, 2 milyondan fazla kişiye puan müjdesi verilmişti. Ancak bu konuda birçok mağduriyet olduğu bildirildi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan ehliyet affı mağdurları , kapsamın genişletilmesini istiyor. Bu konunun kabinede görüşülebileceği bildirildi. Sizce kapsam genişletilmeli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

GEÇİCİ İŞÇİLERE, TAŞERONA KADRO

Çalışmaları sona eren geçici işçilere kadro konusunun kabinede görüşüleceği , kanun teklifi hazırlanmak üzere önümüzdeki günlerde teklif meclise gönderilecek. Daha sonra taşerona kadro düzenlemesi de gündeme alınacak. MHP'nin sunduğu uzman çavuşlara, belediye şirket işçilere kadro konusunun da bu kapsamda görüşüleceği bildirildi.

ERDOĞAN MÜJDE VERECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısından sonra kabine kararlarını açıklaması ve yine müjdeler vereceği bildirildi. Siz hangi konuda müjde bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Erdoğan'ın 6 Şubat 2023 Pazartesi günü yapılacak kabineden sonra saat 19.00 civarında açıklama yapması bekleniyor. Müjdeler açıklanınca haberdar olmak için TIKLA İNDİR

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (432)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 7 Ay Önce
Af istiyoruz
Ziyaretçi 8 Ay Önce
Ehliyet affı bir defaya mahsus ekmeğini şoförlük yaparak kazananlar var çıksın artk😒
Ziyaretçi 13 Ay Önce
Ehliyet affı gelsin bir defaya mahsus 🙏🙏
Ziyaretçi 15 Ay Önce
her insan hata yapabilir bir defaya mahsus ehliyet affı yapılmalıdır bekliyoruz
Ziyaretçi 16 Ay Önce
Ehliyet affı kesinlikle genişletilmeli puan silme çok yetersiz