EPDK İşçi Alımı Sonuçları: Temizlik Personeli Alımında Nihai Listeler İŞKUR'da Yayımlandı

EPDK İşçi Alımı Sonuçları: Temizlik Personeli Alımında Nihai Listeler İŞKUR'da Yayımlandı

EPDK tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. İŞKUR üzerinden yapılan açıklamada temizlik personeli alımında nihai listeye yer verildi.

Sınav 1 Ağu 2022 17:40 1
EPDK İşçi Alımı Sonuçları: Temizlik Personeli Alımında Nihai Listeler İŞKUR'da Yayımlandı

EPDK temizlik personeli alımında nihai listesi yayınlandı.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından geçen haftalarda bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada temizlik personeli kadrosunda istihdam etmek üzere 40 personel alımı yapılacağına yer verildi. KPSS'siz yapılan personel alımına binlerce kişi başvuru yaptı. Başvuruların alınmasının ardından adaylar sonuçları beklemeye başladı.

EPDK'DAN AÇIKLAMA

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından yapılan açıklamada başvuru sonuçları ile ilgili şu ifadelere yer verildi:

1.Kura çekiminden önce Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen nihai listede yer alan adayların başvuru şartlarını taşıdığına dair istenilecek belgeler 08/08/2022 – 12/08/2022 tarihleri arasında Mustafa Kemal Mahallesi 2078. Sokak No:4 Çankaya / ANKARA adresinde bulunan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna elden teslim edilecektir (Ankara dışından yapılan başvurularda başvuru sahibinin kendisinin gelmesi şart değildir yönlendirdiği biri evrak teslimi yapabilir) Teslim tarihi ile ilgili değişiklik yapılması durumunda Kurum internet sitesinde www.epdk.gov.tr duyurulacaktır.

2.Kurum tarafından başvuru şartlarını taşıdığına dair istenilecek belgeler, Kurum internet sitesinde www.epdk.gov.tr ayrıca duyurulacaktır.

3.Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar kura listesinden çıkarılacaktır.

4.Kuraya katılmaya hak kazandığı tespit edilen adaylar için 01/09/2022 tarihinde ANKARA’da Noter huzurunda kura çekimi yapılacak olup, kura çekim yeri ve saati Kurum internet sitesinde www.epdk.gov.tr ayrıca duyurulacaktır.

5.Adaylar kura çekimini izleyebilecektir."

İŞKUR NİHAİ LİSTEYİ YAYIMLADI

İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yapılan açıklamada personel alımı nihai listelerinin yayınlandığına yer verildi. Nihai listeye İŞKUR sayfasından ulaşabilirsiniz. esube.iskur.gov.tr adresine gittikten sonra karşınıza çıkan ekranda iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra menüde İŞ BAŞVURULARIM kısmına tıklayın. Daha sonra nihai listeye gidebilirsiniz.

KAÇ KİŞİ BAŞVURU YAPTI?

Listeye baktığımızda toplamda 6596 kişinin 40 personel alımı için başvuru yaptığı görüldü. Yani 165 'te 1 şans.

SÜREÇ NASIL OLACAK?

İŞKUR nihai listede yer alan kişiler için epdk sayfasında duyuru gelecek. Bu hafta gelecek duyuruda adayların teslim etmesi gereken evraklara yer verilecek. 8 ile 12 Ağustos 2022 tarihleri arasında Mustafa Kemal Mahallesi 2078. Sokak No:4 Çankaya / ANKARA adresinde bulunan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna evraklar teslim edilecek. Belgelerini teslim edenlerden şartları uyanlar daha sonra duyurulacak ve 1 Eylül günü kura çekilecek.

Kura sürecinden haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Kaynak: Finans7.com

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 8 Gün Önce
Lütfen sayın yetkililer 6596 kişiyi belge teslim etmek için ankaraya çağrışmasanız kuradan sonra ismi çıkanları evrak teslimine davet edilse olmaz mı ricamız insanların maddi durumları yetersiz ricamız olacak sayın genel müdürüm