En Yüksek Veren Banka: TEB Emekli Banka Promosyonu Son Başvuru Tarihi Açıklandı... Ne Kadar?

En Yüksek Veren Banka: TEB Emekli Banka Promosyonu Son Başvuru Tarihi Açıklandı... Ne Kadar?

En yüksek promosyonu veren bankadan son dakika açıklaması geldi ve promosyon son başvuru tarihine yer verildi.

Bankalar 15 Eylül 2022 20:59 1
En Yüksek Veren Banka: TEB Emekli Banka Promosyonu Son Başvuru Tarihi Açıklandı... Ne Kadar?

TEB emekli promosyon son başvuru tarihi açıklandı.

TEB tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve emekli banka promosyonu için son başvuru tarihine yer verildi. Açıklamada verilen tarihten sonra emekli promosyonunun güncelleneceği öğrenildi. 

Bu fotoğrafla açıklanan emekli banka promosyonu duyurusunda "Emeklilerimize 8.000 TL'ye varan promosyon ve emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden müşterilerimize emekli maaşını TEB’e taşıyan her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı" ifadelerine yer verildi ve emeklilere 8 bin lira nakit promosyon, buna ek olarak 500 lira kazanma fırsatı sunulduğuna yer verildi. 

Açıklamanın devamında, "Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 8.000 TL’ye varan promosyon kazanıyor." denildi ve ek olarak 500 lira daha kazanma fırsatı olduğu, "Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor." ifadeleri ile belirtildi.

EMEKLİLERE SUNULAN DİĞER KAMPANYALAR

TEB tarafından yapılan açıklamada emeklilere promosyonun yanı sıra sunulan diğer kampanyaların şu şekilde olduğu belirtildi:

  • CEPTETEB Mobil’de emekli maaş müşterilerine özel ayrıcalıklarını görebileceği “Emekli Maaşım TEB’de menüsü”
  • TEB Bonus Kredi Kartlarıyla yılda 4.500 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı
  • Size özel avantajlı sigorta paketleri
  • Gelir belgesiz ve emekli maaş müşterilerimize özel indirimli faiz oranları ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kullanabilme imkanı.
  • Marifetli Hesap’ta birikimlerinizi avantajlı günlük faiz oranlarıyla değerlendirme ve dilediğiniz zaman para yatırma ve çekme fırsatı.

SON BAŞVURU TARİHİ AÇIKLANDI

Bankadan promosyon almak isteyen vatandaşların 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapması gerektiği ifade edildi. 30 Eylül sonrası promosyona ilişkin detaylar rakam güncellenecek. 30 Eylül'den sonra rakamın arttırılma ya da azaltılma ihtiğmali var. Sizce kaç TL olmalı? 8 bin 500 TL uygun mu? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Güncelleme duyurusu geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 2 Saat Önce
20000 olmalı en az.