Emniyet'te Canlı Bomba Alarmı! Polis 1 Kişiyi Etkisiz Hale Getirdi

Emniyet'te Canlı Bomba Alarmı! Polis 1 Kişiyi Etkisiz Hale Getirdi

Son dakika haberi: Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polislerin ihtarına rağmen uzaklaşmayan ve Lailahe illallah diyen şahıs polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Şahsın üzerinde polis dron ile bomba olup olmadığı kontrol ediliyor.İşte son dakika haberinin detayları..

Son Dakika 26.5.2022 21:27 0
Emniyet'te Canlı Bomba Alarmı! Polis 1 Kişiyi Etkisiz Hale Getirdi

Son dakika haberi:Son dakika haberi: Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polislerin ihtarına rağmen uzaklaşmayan ve Lailahe illallah diyen şahıs polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Şahsın üzerinde polis dron ile bomba olup olmadığı kontrol ediliyor.İşte son dakika haberinin detayları...

Gaziantep'te Emniyet Müdürlüğünün önüne gelerek, 'üzerimde bomba var' diyen şahıs polis tarafından vurularak etkisiz hale getirilirdi.

SALDIRGANIN ÜZERİ DRON İLE ARANDI

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polislerin ihtarına rağmen uzaktan uzaklaşmayan ve Lailahe illallah diyen şahıs polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Şahsın üzerinde polis dron ile bomba olup olmadığı kontrol ediliyor.

Gaziantep'ta akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü önünde bağıran bir şahsı polis uzaklaştırmak istedi. İkazlara rağmen uzaklaşmayan şahıs polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. Defalarca kez ateş edilen şahıs, ağır şekilde yaralanarak, yere yığıldı. Henüz ölmediği belirtilen şahsın üzerinde dron ile bomba araması yapılıyor.

Olay yerinin çevresinde de geniş güvenlik tedbiri alındı.

 

Yorumlar (0)

Seç