Emlak Konut THY Arnavutköy kura çekimi sonuçları açıklandı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Emlak Konut THY Arnavutköy kura çekimi sonuçları açıklandı

Son dakika haberi: Emlak Konut THY Arnavutköy konutları için kura çekimi sonuçları açıklandı. İşte kura sonuçları.

Emlak 4 Mayıs 2024 0
Emlak Konut THY Arnavutköy kura çekimi sonuçları açıklandı

Emlak Konut THY Arnavutköy kura çekimi yapıldı.

Emlak Konut'tan son dakika haberi geldi. Emlak Konut resmi hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasında 1+1, 2+1 ve 3+1 konut satışı kapsamında kura çekimlerinin yapıldığı ve toplamda 2 bin 894 konut için kazanan adyaların belli olduğuna yer verildi.

Kura çekimi canlı yayını şu şekilde:

Proje ile ilgili yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Proje Hakkında
YENİŞEHİR EVLERİ Arnavutköy
Arnavutköy’de İstanbul Havalimanı’na yakın konumda, hayata geçirilecek. Yenişehir Evleri Arnavutköy, sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını bünyesinde barındıracak büyük bir şehir vizyonuyla hayata geçiyor.

Sakinlerinin ihtiyaç duyacağı her şey düşünülerek planlanan projede sosyal alanlardan kültürel alanlara, ibadethanelerinden pazar alanlarına kadar tüm imkanlar yer alıyor.

Çocukların Yeni Şehri…
Yenişehir Evleri Arnavutköy'de çocuklarınız için de her şey düşünüldü. Projede çocuklarınızın keyifle vakit geçireceği ve sosyalleşeceği çocuk oyun parkı ve onların iyi düzeyde eğitim alabileceği eğitim kurumları yer alıyor.

Hem çocuklarınız hem sizler için güven ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam başlıyor.

Huzur Arayanların Yeni Şehri…
Yenişehir Evleri Arnavutköy'de pek çok imkânın yanında sizlere huzur eşlik ediyor. Büyük bölümü yeşil alanlara ayrılan projede yeşille iç içe olacak, ormana komşu konumuyla temiz hava ve doğanın verdiği enerjiyle günün her anında huzur bulacaksınız.

Doğaya Saygılı Ve Sürdürülebilir Bir Yaşam Hayal Edenlerin Yeni Şehri…
Sürekli gelişen ve İstanbul Havalimanı ve diğer gerçekleşecek büyük projelerin merkezinde yer alan Yenişehir Evleri Arnavutköy, her detayı özenle düşünülmüş, sürdürülebilir bir yaşam için yenilikçi uygulamalara yer verilen bir proje olarak sizleri bekliyor.

Sıfır Atık altyapısıyla geri dönüşümü destekleyen uygulamalara sahip olan proje, ısı yalıtımı, gri su arıtımı, güneş enerjisi sistemleriyle enerji verimliliğini ön planda tutan Yeşil Proje olma özelliğini taşıyor.

Arnavutköy Yenişehir Evleri çevresel uygulamalarıyla sürdürülebilir bir yaşam sunuyor.

FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Emlak Konut tarafından başlatılan kampanya kapsamında ilk defa ev alacak vatandaşlara 1+1, 2+1 ve 3+1 konut satışı yapılacağına yer verilirken peşin alımda yüzde 25 indirim uygulanacağına yer verildi. İşte ifyatlar:

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç