Emlak Konut Arnavutköy başvuru detayları ve kura çekimi ne zaman?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Emlak Konut Arnavutköy başvuru detayları ve kura çekimi ne zaman?

Son dakika haberi: THY Emlak Konut işbirliğinde yapılan konutlar için kura çekimi ne zaman olacak? Yeni başvurular ne zaman?

Emlak 28 Ara 2023 0
Emlak Konut Arnavutköy başvuru detayları ve kura çekimi ne zaman?

Emlak Konut Arnavutköy başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emlak Konut THY işbirliğinde Arnavutköy'de konutlar yapılıyor. Konut almak isteyen vatandaşlar ise söz konusu projeye nasıl başvuru yapacaklarını araştırmaya başladı. Peki konut başvuruları nasıl yapılacak? Kura çekimi ne zaman?

Başvuru hakkında

Baştan söyleyelim hemen. Söz konusu projeye başvurular 2 Haziran 2023 tarihinde sona erdi. Başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen vatandaşlar, önümüzdeki günlerde kura çekimine alınacak. Söz konusu projeye başvuru yapamayanlar, başvuruyu kaçıranlar, önümüzdeki günlerde yeni konut projelerinden haberdar olmak için finans7'yi takipte kalın.

KONUTLAR HAKKINDA

1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar hakkında detaylar şu şekilde verildi:

Arnavutköy’de İstanbul Havalimanı’na yakın konumda, hayata geçirilecek. Yenişehir Evleri Arnavutköy, sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını bünyesinde barındıracak büyük bir şehir vizyonuyla hayata geçiyor.

Sakinlerinin ihtiyaç duyacağı her şey düşünülerek planlanan projede sosyal alanlardan kültürel alanlara, ibadethanelerinden pazar alanlarına kadar tüm imkanlar yer alıyor.

emlak konut arnavutköy
Çocukların Yeni Şehri…
Yenişehir Evleri Arnavutköy'de çocuklarınız için de her şey düşünüldü. Projede çocuklarınızın keyifle vakit geçireceği ve sosyalleşeceği çocuk oyun parkı ve onların iyi düzeyde eğitim alabileceği eğitim kurumları yer alıyor.

Hem çocuklarınız hem sizler için güven ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam başlıyor.

emlak konut arnavutköy
Huzur Arayanların Yeni Şehri…
Yenişehir Evleri Arnavutköy'de pek çok imkânın yanında sizlere huzur eşlik ediyor. Büyük bölümü yeşil alanlara ayrılan projede yeşille iç içe olacak, ormana komşu konumuyla temiz hava ve doğanın verdiği enerjiyle günün her anında huzur bulacaksınız.

emlak konut arnavutköy
Doğaya Saygılı Ve Sürdürülebilir Bir Yaşam Hayal Edenlerin Yeni Şehri…
Sürekli gelişen ve İstanbul Havalimanı ve diğer gerçekleşecek büyük projelerin merkezinde yer alan Yenişehir Evleri Arnavutköy, her detayı özenle düşünülmüş, sürdürülebilir bir yaşam için yenilikçi uygulamalara yer verilen bir proje olarak sizleri bekliyor.

Sıfır Atık altyapısıyla geri dönüşümü destekleyen uygulamalara sahip olan proje, ısı yalıtımı, gri su arıtımı, güneş enerjisi sistemleriyle enerji verimliliğini ön planda tutan Yeşil Proje olma özelliğini taşıyor.

Arnavutköy Yenişehir Evleri çevresel uygulamalarıyla sürdürülebilir bir yaşam sunuyor.

KURA ÇEKİMİ

Kura çekimi tarihi henüz belli değil. Ancak kısa sürede kura çekimi ile ilgili duyurunun gelmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç