Emeklilere 15 bin TL promosyon müjdesi geldi: İşte en yüksek veren banka 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Emeklilere 15 bin TL promosyon müjdesi geldi: İşte en yüksek veren banka 2024

Emeklileri ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Açıklamada promosyona zam geldiği ve 1 bin liraya çıktığı bildirildi.

Emekli Haberleri 29 Ara 2023 0
Emeklilere 15 bin TL promosyon müjdesi geldi: İşte en yüksek veren banka 2024

Emeklilere promosyonda Türkiye rekoru geldi.

Milyonlarca emekliyi sevindiren son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada bir banka, emekli promosyonunda en yüksek rakamı verdiğini duyurdu. Emekliler ise en yüksek promosyonu veren bankanın hangisi olduğunu araştırmaya başladı. Peki en yüksek promosyonu hangi banka veriyor? Promosyon başvurusu nasıl yapılır? Promosyon başvurusu yapmak için başvuru şartları nelerdir?

PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Promosyon almak isteyen emeklilerin yapacağı tek şey, maaşını taşıyacağı bankada 3 sene durması. Taahhüt verilmesi sonrası promosyon ödemesi verilir.

Türkiye Finans Katılım Bankası resmi sayfası üzerinden yapılan açıklamada emeklilere, başvuru yapmaları durumunda 15 bin liraya kadar promosyon ödemesi yapılacağına yer verildi.

"Maaşlar Türkiye Finans'a Taşınıyor, Emekliler Kazanıyor" denilen açıklamada, "Emeklilere 15.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon ve Ödül Türkiye Finans’ta" ifadelerine yer verilirken başvuruların sürdüğü bildirildi.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Banka tarafından yapılan açıklamada başvurunun banka şubelerinden yapılabileceğine yer verilirken, "Türkiye Finans Şubelerimizden hizmet almak isterseniz hemen başvurabilir veya en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz" denildi.

Bunun yanı sıra başvuru kanalları şu şekilde verildi: 

İnternet Şubesi
Mobil Şube
Şube
Müşteri İletişim Merkezi

MAAŞINI TAŞIYAN EMEKLİLERE SUNULAN FIRSATLAR

Banka, maaşını taşıyan emeklilere sunduğu fırsatları şu şekilde duyurdu:

Yedek hesap başvurunuzun onaylanmasının ardından, emekli maaşınız yatmadan 3 gün önce hesabınızdan ücretsiz 2.500 TL'ye kadar para çekebilirsiniz.
8300 anlaşmalı PTT ve Yapı Kredi ATM’lerinden günlük 5.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz.
Emekli maaşınızı bankamızdan aldığınız sürece kart ücreti ödemeden Happy Bonus kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Happy Kart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınBu bağlantı yeni sekmede açılacak..
Şubede işlem önceliğine sahip olursunuz.
Kiralık kasa hizmetimizden %50 indirimle* yararlanabilirsiniz.
ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız EFT/Havale işlemi ile Mobil/İnternet Şube üzerinden yapacağınız FAST işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

*Altın EFT işlemleri kampanyaya dahil değildir.

*Kasa ücreti yıllık olarak alınmaktadır, özel fiyat uygulaması ilk yıl ücreti için geçerlidir.

PROMOSYON NE ZAMAN HESABA YATAR?

Emekliler, maaşını taşıdıktan sonra promosyon ödemeleri de hızlı şekilde hesaba yatırılır. Bankadan yapılan açıklamada, "Nakit promosyon tutarları, Türkiye Finans'a emekli maaşınızı taşıdıktan sonra hesabınıza yatacak ilk emekli maaş ödemesine bağlı olarak 4. İş günü hesabınıza yatırılır" ifadelerine yer verildi.

NAKİT PROMOSYON MİKTARI

Maaş taşındığı sırada nakit olarak verilecek promosyon miktarı şu şekilde:

7.500 TL – 9.999 TL arasında emekli maaşı alanlara 10.000 TL’ye kadar
10.000 TL ve daha fazla maaş alanlara 12.500 TL’ye kadar nakit promosyon verilecek.

2 BİN 500 TL EK KAZANÇ NASIL OLACAK?

12 bin 500 liralık nakit promosyona ek olarak emekli arkadaşını bankaya getirenler, ek 250 liralık promosyon kazanacak. 10 arkadaşını getirene toplamda 2 bin 500 liralık ödeme yapılacak ve promosyon 15 bin liraya tamamlanacak.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç