Emekli Sandığı ve Bağkur emeklilerine 5 bin TL ikramiye ne zaman yatacak?

Emekli Sandığı ve Bağkur emeklilerine 5 bin TL ikramiye ne zaman yatacak?

Emekli ikramiye ödemeleri başladı. 5 bin liralık ikramiye ödemesi için gelen açıklamada 13 ve 14 Kasım tarihlerinde hesaplara yatırılacak miktarlar belli oldu.

Emekli Haberleri 12 Kasım 2023 3
Emekli Sandığı ve Bağkur emeklilerine 5 bin TL ikramiye ne zaman yatacak?

Bağkur ve emekli sandığı 5 bin TL ikramiye ödemesi ne zaman hesaplara yatırılacak?

Milyonlarca emeklinin beklediği haber geçen gün geldi ve Çalışma Bakanlığı, emeklilere Cumhuriyet'in 100. yılında yapılacak 5 bin TL'lik ikramiye ödemesinin tarihlerini duyurdu. Tarihler duyuruldu ve ilk ödemeler emeklilerin hesaplarına yatırılmaya başlandı.

Bu kapsamda ilk olarak 11 Kasım'da emeklilere ödemeler yapıldı. SSK emeklilerinin hesaplarına yatırılan emekli ikramiyesi 11 Kasım ve 12 ile 13 Kasım'da hesaplara yatırılacak. Bu ödemeler, maaş ödemelerinin yapıldığı güne göre değişkenlik göstermektedir.

SSK kapsamında emekli olan ve 17-18-19 tarihlerinde maaş alan emeklilerin 5 bin liralık ikramiye ödemeleri 11 Kasım tarihinde hesaplara yatırıldı.

SSK kapsamında 20-21-22 tarihlerinde emekli aylığını alan vatandaşlara ise 12 Kasım günü yani bugün ikramiye ödemesi yapıldı.

13 KASIM'DA 5 BİN TL İKRAMİYE ÖDEMESİ KİMLERE YATIRILACAK?

13 Kasım 2024 tarihinde ise maaşını her ayın 23-24-25 ve 26'sında alan SSK emeklilerine ikramiye ödemesi verilecek.

14 KASIM'DA YATIRILACAKLAR BAĞKUR VE EMEKLİ SANDIĞI

14 Kasım tarihinde ise son emeklilere ikramiye ödemesi yapılacak. Bağkur ve Emekli Sandığı kapsamında emekli olan kişilere ise 14 Kasım tarihinde 5 bin liralık ikramiye ödemesi yapılacak.

Sizin ödemeniz yattı mı? Hangi ilden ödeme bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Kadın erkek emeklilerle tanışmak ve bilgi alış verişinde bulunmak için TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (3)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 24 Gün Önce
5000 TL ne çok paraymiş 7500 TL emekli maaş alan ve mecburiyetten çalışan emeklisine layık bile görmedi 5000 TL milletvekillerine hayırlı olsun güle güle bir fincan kahve içsinler 7500 TL’ye geçinmek zorunda bıraktıkları emekliler dururken ve çalışmak zorunda oldukları için çalıştıkları için Alamıyorken. Nokta
Ziyaretçi 24 Gün Önce
Gediz
Ziyaretçi 25 Gün Önce
Yapılmadı bekliyoruz
;