EGM'den Taksim'deki Patlama İle İlgili Açıklama! 25 Hesap Yöneticisi Tespit Edildi

EGM'den Taksim'deki Patlama İle İlgili Açıklama! 25 Hesap Yöneticisi Tespit Edildi

Emniyet Genel Müdürlüğü, Beyoğlu'nda meydana gelen patlamanın ardından provokatif içerikli 25 hesap tespit edildiğini ve ilgili makamlara iletildiğini açıkladı.

Son Dakika 13 Kasım 2022 21:48 1
EGM'den Taksim'deki Patlama İle İlgili Açıklama! 25 Hesap Yöneticisi Tespit Edildi

Son dakika haberi... Emniyet Genel Müdürlüğü, Beyoğlu'nda meydana gelen patlamanın ardından provokatif içerikli 25 hesap tespit edildiğini ve ilgili makamlara iletildiğini açıkladı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, İstiklal Caddesi'nde gerçekleştirilen bombalı saldırıya ilişkin “provokatif içerikli paylaşımlarda bulunduğu” tespit edilen 25 hesap yöneticisinin tespitinin yapıldığını ve ilgili makamlara gönderildiğini açıkladı.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

"Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince, kanunların verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütülmektedir.

Bu kapsamda 13.11.2022 tarihinde İstanbul/Beyoğlu’nda meydana gelen “Patlama” olayına yönelik sosyal medya platformlarında, vatandaşlarımız arasında korku ve panik yaratmak amacı barındıran, vatandaşlarımızı kin, nefret ve düşmanlığa alenen tahrik eden provokatif içerikli paylaşımlarda bulunduğu değerlendirilen 25 hesap yöneticisinin tespiti yapılmış, ilgili makamlara gönderilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 16 Gün Önce
Acilen kurşuna dizme ve idam getirilmeli aciiil. Ysptıkları yanlarına kâr kalıyor