Dul ve yetim aylığı alanların 5000 TL ikramiyesi ne zaman yatacak?

Dul ve yetim aylığı alanların 5000 TL ikramiyesi ne zaman yatacak?

Dul ve Yetim aylığı alanların 5 bin TL ikramiyesi hesaplara yattı mı? Dul ve yetim ikramiyeleri ne zaman yatacak? İşte son dakika bilgileri.

Emekli Haberleri 13 Kasım 2023 0
Dul ve yetim aylığı alanların 5000 TL ikramiyesi ne zaman yatacak?

Dul ve Yetim ikramiyesi ne zaman yatacak?

Dul ve Yetim aylığı alan vatandaşların 100. yıl ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatırılacak? Dul ve yetim aylığı alan vatandaşlara ne kadarlık ikramiye ödemesi yapılacak? İşte gelen son dakika bilgileri.

DUL VE YETİM AYLIĞI ALANLAR 5000 TL İKRAMİYE ALACAK MI?

Dul ve Yetim aylığı alan vatandaşlar, Cumhuriyet'in 100. yılı vesilesi ile verilecek ikramiye ödemesinden faydalanabilecek. Konu ile ilgili bir açıklama geldi. Açıklamasında Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, "Esnaf emeklileri, şirket ortağı emeklileri, SGDP ile çalışan emekliler 5.000₺’den faydalanamayacak. Sadece çalışmayan emekliler bu haktan faydalanacak. Dul ve yetimler hisseleri oranında 1.250₺, 2.500₺, 3.750₺ olarak bu haktan yararlanacaklar… Sigortasız kayıt dışı çalışan emekliler ise bu haktan yararlanarak 5.000₺’yi Kasım’da alacak" ifadelerini kullandı.

DUL VE YETİM İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Dul ve Yetim aylığı alanların emekli ikramiyesi hesaplara yatırılacak. Geçen gün yapılan açıklamada Bağ kur ile Emekli Sandığı emeklilerine ikramiye ödemelerinin 14 Kasım tarihinde yatırılacağına yer verilmişti. Dul ve Yetim aylığı alanlara da bu tarihte ikramiye ödemesi yapılması bekleniyor.

Sizin ikramiye ödemeniz hesabınıza yattı mı? Aşağıdaki yorum kısmından şehrinizi ve ödemenin yatıp yatmadığını yazarak diğer vatandaşlarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Kadın erkek adaylar bu sayfada >>>Bilgi alış verişi için  TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;