Dubai'ye taşındı mı? Mehmet Şimşek Açıkladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Dubai'ye taşındı mı? Mehmet Şimşek Açıkladı

Son dakika haberi: Mehmet Şimşek'in Dubai'ye taşındığına yönelik iddialara açıklık geldi. İşte gelen son dakika açıklaması.

Finans Magazin 26 Mayıs 2023 15:33 0
Dubai'ye taşındı mı? Mehmet Şimşek Açıkladı

Son dakika: Mehmet Şimşek Dubai'ye mi taşındı: İşte gelen son dakika açıklaması.

Eeski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek bir son dakika açıklamasında bulundu. Şimşek açıklamasında, bugün hakkında çıkan haberlere değindi ve iddialara cevap verdi. 

İDDİA: DUBAİ'YE TAŞINDI

Bugün ortaya atılan iddiada eski Maliye Bakanı ve son günlerde adı ekonomi yönetiminde yer alacak iddiaları ile gündeme gelen Mehmet Şimşek'in Dubai'ye taşındığı iddia edildi. İddialar kısa sürede yayıldı ve birçok haber sitesinde yer aldı.

MEHMET ŞİMŞEK CEVAP VERDİ

Mehmet Şimşek sosyal medya hesabı üzerinden konu ile ilgili yaptığı açıklamada bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, "Dubai'ye yerleştiğime dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Ailecek Ankara'da yaşıyoruz. Yoğun işlerim için dünyanın dört bir köşesine (özellikle Londra, Paris, New York, Dubai ve Doha'ya) çok sık seyahatlerim oluyor. Ayrıca ciddi bir hastalığımın olduğuna dair haberler de gerçeği yansıtmıyor. Allah'a çok şükür mide ülseri dışında önemli bir rahatsızlığım yok. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç