Dr Ekrem Kayaalp'e hastanede saldırı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Dr Ekrem Kayaalp'e hastanede saldırı

Samsun'dan son dakika haberi geldi. Gelen haberde Çarşamba Devlet Hastanesinde bir doktora saldırı gerçekleştiği öğrenildi.

3.Sayfa 16 Haz 2023 14:31 0
Dr Ekrem Kayaalp'e hastanede saldırı

Son dakika: Samsun'da bir doktora saldırı düzenlendi.

Samsun'un Çarşamba İlçesi'nden bir son dakika haberi geldi. Gelen haberde Vali Zülkif Dağlı, bir doktora yapılan saldırı hakkında önemli ifadeler kullandı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dağlı, Çarşamba Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapmakta olan Dr. Ekrem Kayaalp'ın darbedildiğini söyledi. Dağlı saldırıyı kınadı.

Çarşamba Devlet Hastanesi'nde görev yapmakta olan Dr. Ekrem Kayaalp'in darbedildiği saldırıyı kınayan ve doktora geçmiş olsun dileklerini ileten Dağlı, "Tüm sağlık camiamıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Konuyla ilgili adli ve idari soruşturma başlatılmış olup, konunun yakinen takipçisi olacağımın bilinmesini istiyorum" ifadesini kullandı.

Yaşanan darp olayı sonrası bölgeye hemen ekipler çağrıldı. Gelen ekipler olay ile ilgili inceleme başlattı. Vali Dağlı ise yaptığı açıklamada soruşturmayı yakından takip edeceğini ve konunun takipçisi olacağını söyledi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç