Döviz Kurları Yükselmeye Devam Ediyor! 14 Kasım Güncel Döviz Fiyatları

Döviz Kurları Yükselmeye Devam Ediyor! 14 Kasım Güncel Döviz Fiyatları

Döviz kurları yeni haftanın ikinci işlem gününe de yükselişle başladı! İşte 14 Kasım güncel döviz kurları ve detaylar...

Döviz 14 Kasım 2023 16:26 0
Döviz Kurları Yükselmeye Devam Ediyor! 14 Kasım Güncel Döviz Fiyatları

Dolar/TL, güne yükselişle başlamasının ardından 28,62 seviyesinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda euro 30,65'ten, sterlin ise 35,20'den alıcı buluyor.

Dün yükseliş eğiliminde seyir izleyen dolar/TL, günü yüzde 0,1 artışla 28,59'dan tamamladı. Dolar/TL, yeni güne de değer kazancıyla başlamasının ardından şu sıralarda yüzde 0,1 primle 28,62'den işlem görüyor.

Dolar, euro ve altında tarihi zirve - Haber 7 DÜNYA

EURO VE STERLİN NE KADAR?
Aynı dakikalarda euro/TL yüzde 0,1 yükselişle 30,65'ten, sterlin/TL de yüzde 0,2 değer kazancıyla 35,20'den satılıyor. Dolar endeksi ise şu sıralarda önceki kapanışının hemen altında 105,6 seviyesinde dengelendi.

GÖZLER ABD ENFLASYON VERİSİNDE
Analistler, ABD'de bugün açıklanacak enflasyon verileri öncesinde yatırımcıların temkinli davrandığını ifade ederek, söz konusu verilerin ABD Merkez Bankasının (Fed) gelecek döneme ilişkin politikaları üzerinde etkili olabileceğini belirtti.

Euro dolar karşısında yeniden 1 eşiğinin üzerinde - Son Dakika Haberleri

Fed'in enflasyonla mücadele konusunda "şahin" para politikalarına devam edip etmeyeceğine ilişkin belirsizliklerin para piyasasındaki fiyatlamaları zorlaştırdığını kaydeden analistler, bugün Fed üyelerinin yapacağı konuşmaların da varlık fiyatlarındaki oynaklığı arttırabileceğini kaydetti

Analistler, bugün Almanya ve Euro Bölgesi'nde ZEW beklenti endeksleri, Euro Bölgesi'nde büyüme, ABD'de enflasyon verilerinin takip edileceğini söyledi.

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;